UniCredit Bank zlúči úvery s úrokom už od 1,4 % p.a. pri riadnom splácaní

UniCredit Bank zlúči úvery s úrokom už od 1,4 % p.a. pri riadnom splácaní

Podľa prieskumu UniCredit Bank až dve tretiny Slovákov zvažujú prevedenie úverov do inej banky. Banka preto prišla s ponukou PRESTO Úveru – Zlúčenie úverov. Klienti pri prevedení úverov a ich zlúčení do jedného môžu pri riadnom splácaní získať odmenu vo výške až 6 000 EUR a úrokovú sadzbu si znížiť až na úroveň 1,4 % p. a.

„Prišli sme na trh s najnižšími sadzbami pri zlúčení spotrebiteľských úverov. Každý, kto zvažuje zlúčenie úverov, si ľahko spočíta, že úver nemusí byť drahý. Oplatí sa úver riadne splácať a dodržať stanovené splátkové obdobie a potom klient výrazne ušetrí,“ tvrdí Ondřej Makovec, manažér spotrebiteľských úverov UniCredit Bank.

Klienti, ktorí si v UniCredit Bank zlúčia úvery nad 8 000 EUR, získajú po riadnom splatení celého úveru odmenu vo výške 2 000 EUR.  Pri úvere nad 24 tisíc EUR môžu získať odmenu až 6 000 EUR. Odmenu môže získať prakticky každý klient, ktorý si nielen prevedie úvery do UniCredit Bank, ale i ten, ktorý refinancuje povolené prečerpanie či kreditnú kartu a zvyšok cieľovej sumy doplní novými prostriedkami, ktoré môže použiť na čokoľvek.

Prevedením úveru chceme najmä ušetriť, záujem prudko rastie

Slováci sa stále viac zaujímajú, ako získať výhodnejšie podmienky pre svoje spotrebiteľské úvery. Usporiť celkové náklady chce až 76 % Slovákov. Za posledné tri roky preto prudko rastie počet klientov, ktorí už zlúčenie alebo prevedenie úverov neriešia (z 21 na 29 %), ale tiež tých, ktorí o využití tejto služby uvažujú (z 24 na 34 %). Celkovo tak nad zlúčením svojich úverov premýšľajú takmer dve tretiny ľudí s úvermi (63 %).

Viac informácií a reprezentatívny príklad nájdete na www.unicreditbank.sk

(pr)

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.