Legendárne HP ZBook Studio nesklame žiadneho dizajnéra

Legendárne HP ZBook Studio nesklame žiadneho dizajnéra

Model, ktorý je určený pre tých náročnejších. Jeho vlastnosti ocenia hlavne grafici, dizajnéri, alebo architekti. Zvláda totiž s prehľadom aj tie najväčšie výzvy.

Mobilná pracovná stanica HP ZBook Studio je totiž najnovšími procesormi Intel®, duálnou diskovou jednotkou HP Z Turbo G2 s úložnou kapacitou až 2 TB spolu s 32 GB pamäťou. Neznamená to však, že by tým trpela mobilita zariadenia. Model je totiž považovaný za najtenší a najľahší v rámci plnohodnotných pracovných staníc. Kompaktné rozmery idú ruka v ruke s dlhou životnosťou batérie, vďaka čomu sa nijako neobmedzuje vaša práca na cestách a ani  pripojenie. Okrem iných možností  má hneď 2 čoraz rozšírenejšie multifunkčné porty Thunderbold™. Navyše prostredníctvom operačného systému Windows 10 Pro  ponúka rozšírené funkcie spolupráce a tak môžete jednoducho pracovať na projektoch spolu s kolegami na opačnej strane zemegule.

Nesmieme však zabúdať ani na oddych. Pri sledovaní filmov poteší dotykový displej HP DreamColor a profesionálna grafická karta. Len pripomíname, že moderný dizajn je v prípade HP štandardom.

Pokiaľ vás tento článok zaujal, vyplňte prosím formulár a získajte ponuku na mieru.

(pr)

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.