Počítač, ktorý sa zmestí do vrecka

Počítač, ktorý sa zmestí do vrecka

Mobilita je v tomto prípade na prvom mieste. Štýlový HP Elite x3 v sebe spája funkcie počítača, tabletu a smartfónu.  Je určený hlavne pre tých, ktorí sú neustále na cestách a zároveň potrebujú byť v dosahu.

S modelom HP Elite x3 je možné začať pracovať kdekoľvek. Bez nutnosti ukladania, synchronizácie, alebo reštartovania, ho jednoducho neskôr pripojíte k doku. Okamžite tak môže ponúknuť výkon a  produktivitu notebooku, alebo stolného počítača. Bol vyvinutý špeciálne pre firemného zákazníka a preto sa jedná o robustné zariadenie s výkonným procesorom a batériou s dlhou životnosťou. Praktickou záležitosťou sú aj dva sloty pre SIM kartu. Pre potreby konferenčných hovorov je model vybavený prednými reproduktormi Bang&Olufsen PLAY, mikrofónmi s aktívnym potlačením šumu a  prednou kamerou s rozlíšením 8Mpx. Operačný systém Windows 10 Mobile výrazne pomáha pri celkovej správe IT infraštruktúry.

​Odolnosť a zabezpečenie je jedným z dôležitých parametrov a preto aj HP Elitex3 disponuje odolnou konštrukciou, ktorá zabráni prenikaniu vlhkosti, alebo prachu. Čítačka odtlačkov prstov, alebo skener dúhovky výrazne zrýchlia prihlásenie a vaše dáta ochráni integrované hardwarové a softwarové šifrovanie.  Moderný dizajn v HP štýle je aj v prípade tohto modelu, samozrejmosťou.

Pokiaľ vás možnosti mobilnej kancelárie zaujali, vyplňte prosím formulár a získajte ponuku na mieru.

(pr)

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.