26.10.2006, 00:00

Búrka okolo adopcie
Americká speváčka Madonna v utorkovom rozhovore s moderátorkou Oprah Winfrey vyhlásila, že bola prekvapená mediálnou búrkou, ktorá sa rozpútala okolo jej snáh o adopciu 13-mesačného chlapca z afrického Malawi. Za celý rozruch obvinila médiá. Madonna nakrútila rozhovor cez satelit z Londýna. Bolo to vôbec po prvý raz, čo verejne hovorila o adopcii. Podľa jednej z členiek obecenstva v americkom štúdiu, Madonna vyhlásila, že bola prekvapená správami o otcovi chlapca Yohaneovi Bandovi, ktorý pre novinárov vyhlásil, že netušil, že sa svojho syna Davida vzdáva nadobro. "Povedala, že sa stretla s otcom a dívala sa mu priamo do očí," tvrdí diváčka Sheryl Lewis. Speváčka má dve vlastné deti -- deväťročnú Lourdes a šesťročného Rocca.

Konečne manželstvo
Hollywoodsky pár Tom Cruise a Katie Holmes zverejnili dátum svojej svadby. Cruisov hovorca Arnold Robinson dnes potvrdil, že herec sa so svojou snúbenicou ožení 18. novembra v Taliansku. Robinson sa takisto vyjadril, že nevesta bude mať oblečené svadobné šaty z dielne Giorgia Armaniho. Dvadsaťsedemročná Katie Holmes a 44-ročný Tom Cruise sa zasnúbili v júni 2005 a ich spoločné dieťa -- dcéra Suri, prišla na svet 18. apríla tohto roku. Informácie zverejnil internetový portál breakingnews.iol.ie.

Beatlesácka klasika
Famózny vlaňajší koncert Paula McCartneyho v Miami zachytáva nové DVD The Space Within Us. Viac ako dvojhodinový záznam prináša klasické beatlesácke hity, skladby z obdobia Wings i sólové projekty speváka. Niektoré piesne dokonca vychádzajú po prvýkrát v živom prevedení. Čerstvú "krv do žíl" vlieva nestarnúcim hitom tiež sprievodná kapela legendárneho speváka v zložení Rusty Anderson, Paul "Wix" Wickens, Brian Ray a Abe Laboriel Jr. Na DVD, samozrejme, nechýbajú hity ako Let It Be či Yesterday.
Bonusový materiál obsahuje okrem rozhovorov, záznamov zo zvukovej skúšky a záberov zo zákulisia ????????????.

menuLevel = 2, menuRoute = dennik/servisne-prilohy, menuAlias = servisne-prilohy, menuRouteLevel0 = dennik, homepage = false
07. august 2022 13:30