Vyhľadávanie

Spišská Belá

Volebná účasť: 18.68%
Názov strany Počet hlasov Percentuálny podiel
Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) 228 24.33%
Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽS Naše Slovensko) 145 15.47%
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia (Koalícia PS a SPOLU) 138 14.72%
SMER - sociálna demokracia (SMER-SD) 120 12.8%
Sloboda a Solidarita (SaS) 88 9.39%
Kresťanská únia (Kresťanská únia) 50 5.33%
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) (OĽANO) 43 4.58%
Kresťanská demokracia - Život a prosperita (KDŽP) 36 3.84%
SME RODINA - Boris Kollár (SME RODINA - Boris Kollár) 26 2.77%
Slovenská národná strana (SNS) 22 2.34%
KOREKTÚRA - Andrej Hryc (KAH) 7 0.74%
DOMA DOBRE (DOMA DOBRE) 6 0.64%
Demokratická strana (DS) 6 0.64%
NÁRODNÁ KOALÍCIA (NÁRODNÁ KOALÍCIA) 5 0.53%
DOPRAVA (DOPRAVA) 3 0.32%
Strana zelených Slovenska (SZS) 3 0.32%
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) 2 0.21%
PRIAMA DEMOKRACIA (PD) 2 0.21%
Koalícia Komunistická strana Slovenska, VZDOR - strana práce (Koalícia KSS, VZDOR) 2 0.21%
Strana práce (SP) 1 0.1%
MOST - HÍD (MOST - HÍD) 1 0.1%
EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA (EDS) 1 0.1%
Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku (Slovenská ľudová strana (SĽS)) 1 0.1%
NAJ - Nezávislosť a Jednota (NAJ) 1 0.1%
Strana tolerancie a spolunažívania (STS) 0 0%
HLAS ĽUDU (HLAS ĽUDU) 0 0%
Maďarská kresťanskodemokratická aliancia - Magyar Kereszténydemokrata Szövetség (MKDA-MKDSZ) 0 0%
Strana rómskej koalície - SRK (SRK) 0 0%
SLOVENSKÁ KONZERVATÍVNA STRANA (SKS) 0 0%
SLOVENSKÁ NÁRODNÁ JEDNOTA - strana vlastencov (SNJ-sv) 0 0%
Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP) 0 0%

Zoznam kandidátov

Ján Hencel
Ján Hencel

KDH

104
Milan Mazurek
Milan Mazurek

ĽS Naše Slovensko

80
Monika Beňová
Monika Beňová

SMER-SD

78
Ivan Štefanec
Ivan Štefanec

KDH

57
Ján Figeľ
Ján Figeľ

KDH

56
Miroslav Radačovský
Miroslav Radačovský

ĽS Naše Slovensko

52
Miriam Kuzárová
Miriam Kuzárová

KDH

52
Lucia Ďuriš Nicholsonová
Lucia Ďuriš Nicholsonová

SaS

52
Marián Čaučík
Marián Čaučík

KDH

44
Miroslav Číž
Miroslav Číž

SMER-SD

43
Miriam Lexmann
Miriam Lexmann

KDH

42
Michal Šimečka
Michal Šimečka

Koalícia PS a SPOLU

42
Milan Uhrík
Milan Uhrík

ĽS Naše Slovensko

39
Branislav Škripek
Branislav Škripek

Kresťanská únia

36
Štefan Kuffa
Štefan Kuffa

KDŽP

31
Eugen Jurzyca
Eugen Jurzyca

SaS

30
Jozef Mihaľ
Jozef Mihaľ

Koalícia PS a SPOLU

26
Martin Beluský
Martin Beluský

ĽS Naše Slovensko

23
Filip Kuffa
Filip Kuffa

KDŽP

21
Anna Záborská
Anna Záborská

Kresťanská únia

21
Peter Pollák
Peter Pollák

OĽANO

19
Alojz Baránik
Alojz Baránik

SaS

16
Michal Liptaj
Michal Liptaj

Koalícia PS a SPOLU

16
Peter Pčolinský
Peter Pčolinský

SME RODINA - Boris Kollár

14
Michal Šipoš
Michal Šipoš

OĽANO

14
Richard Eliáš
Richard Eliáš

SMER-SD

13
Vladimír Bilčík
Vladimír Bilčík

Koalícia PS a SPOLU

13
Simona Petrík
Simona Petrík

Koalícia PS a SPOLU

13
Martin Karaš
Martin Karaš

SMER-SD

12
Jaroslav Paška
Jaroslav Paška

SNS

11
Igor Matovič
Igor Matovič

OĽANO

11
Peter Broz
Peter Broz

Kresťanská únia

11
Michal Wiezik
Michal Wiezik

Koalícia PS a SPOLU

10
Robert Hajšel
Robert Hajšel

SMER-SD

8
Marek Kotleba
Marek Kotleba

ĽS Naše Slovensko

8
Martin Hojsík
Martin Hojsík

Koalícia PS a SPOLU

8
Lenka Bočkayová
Lenka Bočkayová

ĽS Naše Slovensko

7
Pavol Dubček
Pavol Dubček

SNS

7
Petra Krištúfková
Petra Krištúfková

SME RODINA - Boris Kollár

7
Lukáš Kopáč
Lukáš Kopáč

ĽS Naše Slovensko

6
Andrej Hryc
Andrej Hryc

KAH

6
Ľudovít Goga
Ľudovít Goga

SME RODINA - Boris Kollár

6
Miroslav Žiak
Miroslav Žiak

SaS

6
Lukáš Ronec
Lukáš Ronec

Kresťanská únia

6
Miroslav Urban
Miroslav Urban

ĽS Naše Slovensko

5
Lucia Kleštincová
Lucia Kleštincová

Koalícia PS a SPOLU

5
Katarína Roth Neveďalová
Katarína Roth Neveďalová

SMER-SD

4
Igor Melicher
Igor Melicher

SMER-SD

4
Karol Farkašovský
Karol Farkašovský

SNS

4
Natália Blahová
Natália Blahová

SaS

4
Zora Jaurová
Zora Jaurová

Koalícia PS a SPOLU

4
Pavel Macko
Pavel Macko

Koalícia PS a SPOLU

4
Emília Mesarošová
Emília Mesarošová

Koalícia PS a SPOLU

4
Lucia Žužová
Lucia Žužová

ĽS Naše Slovensko

3
Ivan Bella
Ivan Bella

SME RODINA - Boris Kollár

3
Dominika Sabová
Dominika Sabová

SME RODINA - Boris Kollár

3
Andrej Klapica
Andrej Klapica

KDH

3
Veronika Jankovičová
Veronika Jankovičová

KDH

3
Helena Mezenská
Helena Mezenská

DOMA DOBRE

3
Karol Galek
Karol Galek

SaS

3
Alena Harvanová
Alena Harvanová

Kresťanská únia

3
Tomáš Dentico
Tomáš Dentico

Koalícia PS a SPOLU

3
Sergej Kozlík
Sergej Kozlík

NÁRODNÁ KOALÍCIA

3
Peter Voľanský
Peter Voľanský

SMER-SD

2
Marián Tkáč
Marián Tkáč

KDŽP

2
Ondrej Ďurica
Ondrej Ďurica

ĽS Naše Slovensko

2
Monika Gergelová
Monika Gergelová

SNS

2
Eva Hudecová
Eva Hudecová

SME RODINA - Boris Kollár

2
Lucia Rennerová
Lucia Rennerová

OĽANO

2
Marián Damankoš
Marián Damankoš

DOPRAVA

2
Michal Považan
Michal Považan

KDH

2
Martin Šmilňák
Martin Šmilňák

KDH

2
Ibrahim Maiga
Ibrahim Maiga

PD

2
Miroslav Pomajdík
Miroslav Pomajdík

Koalícia KSS, VZDOR

2
Michal Kozubík
Michal Kozubík

SaS

2
Lýdia Pilková
Lýdia Pilková

Kresťanská únia

2
Ondrej Prostredník
Ondrej Prostredník

Koalícia PS a SPOLU

2
Dominik Hatiar
Dominik Hatiar

Koalícia PS a SPOLU

2
Michal Kravčík
Michal Kravčík

DS

2
Pavol Gašper
Pavol Gašper

DS

2
Ján Mažgút
Ján Mažgút

SMER-SD

1
Peter Hanulík
Peter Hanulík

SMER-SD

1
Miloš Zverina
Miloš Zverina

ĽS Naše Slovensko

1
Jozef Mihalčin
Jozef Mihalčin

ĽS Naše Slovensko

1
Eva Milučká
Eva Milučká

SNS

1
Martin Čornej
Martin Čornej

SNS

1
Sylvia Kulasik
Sylvia Kulasik

SME RODINA - Boris Kollár

1
Tomáš Gbúr
Tomáš Gbúr

SME RODINA - Boris Kollár

1
Michal Gašaj
Michal Gašaj

SME RODINA - Boris Kollár

1
Rastislav Masnyk
Rastislav Masnyk

SME RODINA - Boris Kollár

1
Dalibor Steindl
Dalibor Steindl

SME RODINA - Boris Kollár

1
Martin Dzielavský
Martin Dzielavský

SME RODINA - Boris Kollár

1
Zita Pleštinská
Zita Pleštinská

OĽANO

1
Dominik Drdul
Dominik Drdul

OĽANO

1
Eva Horváthová
Eva Horváthová

OĽANO

1
Lucia Greškovitsová
Lucia Greškovitsová

OĽANO

1
Dušan Šándor
Dušan Šándor

OĽANO

1
Martina Šimkovičová
Martina Šimkovičová

STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1
Filip Danninger
Filip Danninger

SP

1
Marian Vidiščák
Marian Vidiščák

SP

1
Ján Cirák
Ján Cirák

DOPRAVA

1
Richard Šarközi
Richard Šarközi

MOST - HÍD

1
Alojz Hančin
Alojz Hančin

PD

1
Štefan Adam
Štefan Adam

DOMA DOBRE

1
Roman Chudý
Roman Chudý

DOMA DOBRE

1
Jana Špuntová
Jana Špuntová

DOMA DOBRE

1
Marián Biskupič
Marián Biskupič

DOMA DOBRE

1
Jana Fabová
Jana Fabová

DOMA DOBRE

1
Zoltán Ďurčík
Zoltán Ďurčík

DOMA DOBRE

1
Lenka Jakubčová
Lenka Jakubčová

SaS

1
Tomáš Popovič
Tomáš Popovič

SaS

1
Richard Burkovský
Richard Burkovský

Slovenská ľudová strana (SĽS)

1
Peter Puškár
Peter Puškár

Slovenská ľudová strana (SĽS)

1
Branislav Grimm
Branislav Grimm

NAJ

1
Vladimír Bálint
Vladimír Bálint

NAJ

1
Daniel Šobr
Daniel Šobr

Kresťanská únia

1
Ján Greššo
Ján Greššo

DS

1
Roman Krištín
Roman Krištín

DS

1
Anton Martvoň
Anton Martvoň

NÁRODNÁ KOALÍCIA

1
Slavomír Harabin
Slavomír Harabin

NÁRODNÁ KOALÍCIA

1
Martin Lancz
Martin Lancz

SMER-SD

Ladislav Rolník
Ladislav Rolník

SMER-SD

Veronika Murková
Veronika Murková

SMER-SD

Zdenko Svoboda
Zdenko Svoboda

SMER-SD

Viliam Oberhauser
Viliam Oberhauser

KDŽP

Marián Servátka
Marián Servátka

KDŽP

Tomáš Janco
Tomáš Janco

KDŽP

Mária Benová
Mária Benová

KDŽP

Matej Šarocký
Matej Šarocký

KDŽP

Miroslav Vetrík
Miroslav Vetrík

KDŽP

Darius Hatok
Darius Hatok

KDŽP

Jozef Liday
Jozef Liday

KDŽP

Karina Pénzešová
Karina Pénzešová

KDŽP

Pavol Nižnánsky
Pavol Nižnánsky

KDŽP

Karol Polanský
Karol Polanský

ĽS Naše Slovensko

Norbert Lichtner
Norbert Lichtner

ĽS Naše Slovensko

Karol Konárik
Karol Konárik

SNS

Maroš Pavlovič
Maroš Pavlovič

SNS

Ján Krišanda
Ján Krišanda

SNS

Jaroslav Barcaj
Jaroslav Barcaj

SNS

Jana Beňáková Tulisová
Jana Beňáková Tulisová

SNS

Vladimír Fraňo
Vladimír Fraňo

SNS

Ján Holodňák
Ján Holodňák

SNS

Tibor Jančula
Tibor Jančula

SNS

Dušan Doliak
Dušan Doliak

SME RODINA - Boris Kollár

Jozef Mozol
Jozef Mozol

SME RODINA - Boris Kollár

Milan Potocký
Milan Potocký

OĽANO

Igor Dušenka
Igor Dušenka

OĽANO

Pavol Jusko
Pavol Jusko

OĽANO

Eva Ivanovová
Eva Ivanovová

OĽANO

Matúš Bystriansky
Matúš Bystriansky

OĽANO

Martin Hoza
Martin Hoza

STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Martin Augustín
Martin Augustín

STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Ľubomír Šesták
Ľubomír Šesták

STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Henrieta Dvorská
Henrieta Dvorská

STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Tatiana Simona Demová
Tatiana Simona Demová

STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Michal Buraľ
Michal Buraľ

SP

Zuzana Štrbíková
Zuzana Štrbíková

SP

Adrián Ondrovič
Adrián Ondrovič

SP

Lenka Humajová
Lenka Humajová

SP

Jaroslava Marcineková
Jaroslava Marcineková

SP

Viktor Valik
Viktor Valik

STS

Ján Lacko
Ján Lacko

STS

František Tanko
František Tanko

STS

Petra Kamenárová
Petra Kamenárová

STS

Dezider Bilý
Dezider Bilý

STS

Róbert Bodiš
Róbert Bodiš

STS

Jaroslav Tokár
Jaroslav Tokár

STS

Vojtech Tancoš
Vojtech Tancoš

STS

Martin Somora
Martin Somora

STS

Peter Marček
Peter Marček

HLAS ĽUDU

Márius Hričovský
Márius Hričovský

HLAS ĽUDU

Roman Bušo
Roman Bušo

HLAS ĽUDU

Róbert Pukalovič
Róbert Pukalovič

HLAS ĽUDU

Ondrej Štefik
Ondrej Štefik

HLAS ĽUDU

Martin Graus
Martin Graus

HLAS ĽUDU

Zdena Patakyová
Zdena Patakyová

HLAS ĽUDU

Tibor Belovič
Tibor Belovič

HLAS ĽUDU

Marek Školuda
Marek Školuda

HLAS ĽUDU

Rastislav Lehotský
Rastislav Lehotský

HLAS ĽUDU

Ľubomír Schmida
Ľubomír Schmida

HLAS ĽUDU

Dušan Marušák
Dušan Marušák

HLAS ĽUDU

Marian Hlavatovič
Marian Hlavatovič

HLAS ĽUDU

Gené Martan
Gené Martan

HLAS ĽUDU

Károly Less
Károly Less

MKDA-MKDSZ

Zoltán Bogoly
Zoltán Bogoly

MKDA-MKDSZ

Agáta Janková
Agáta Janková

MKDA-MKDSZ

Roland Bánhegyi
Roland Bánhegyi

MKDA-MKDSZ

Péter Fehér
Péter Fehér

MKDA-MKDSZ

Jozef Mikuš
Jozef Mikuš

MKDA-MKDSZ

Eva Šinková
Eva Šinková

MKDA-MKDSZ

Gejza Dubovicky
Gejza Dubovicky

MKDA-MKDSZ

Eleonóra Majorová
Eleonóra Majorová

MKDA-MKDSZ

Viktória Seresová
Viktória Seresová

MKDA-MKDSZ

Tamás Miško
Tamás Miško

MKDA-MKDSZ

Jácint Kecskeméti
Jácint Kecskeméti

MKDA-MKDSZ

Peter Galko
Peter Galko

MKDA-MKDSZ

Bianka Czetőová
Bianka Czetőová

MKDA-MKDSZ

Lenka Beňačková
Lenka Beňačková

DOPRAVA

Ludvík Posolda
Ludvík Posolda

DOPRAVA

Ľubomír Ochotnický
Ľubomír Ochotnický

DOPRAVA

Roman Hrnčirík
Roman Hrnčirík

DOPRAVA

Jozef Mišenko
Jozef Mišenko

DOPRAVA

Adriana Trojanovičová
Adriana Trojanovičová

DOPRAVA

Tomáš Beharka
Tomáš Beharka

DOPRAVA

Jaroslav Mäsiar
Jaroslav Mäsiar

DOPRAVA

Jaroslav Málek
Jaroslav Málek

DOPRAVA

Viktor Magic
Viktor Magic

DOPRAVA

Lucia Gurbáľová
Lucia Gurbáľová

KDH

Radoslav Kozák
Radoslav Kozák

KDH

Ondrej Tunega
Ondrej Tunega

KDH

Tomáš Merašický
Tomáš Merašický

KDH

Martin Čulen
Martin Čulen

SZS

Roman Kollár
Roman Kollár

SZS

Michal Krištof
Michal Krištof

SZS

Silvia Mackovičová
Silvia Mackovičová

SZS

Miroslav Pástor
Miroslav Pástor

SZS

József Nagy
József Nagy

MOST - HÍD

Norbert Kurilla
Norbert Kurilla

MOST - HÍD

Andrea Vitkóová
Andrea Vitkóová

MOST - HÍD

Michal Goriščák
Michal Goriščák

MOST - HÍD

Zuzana Csadyová
Zuzana Csadyová

MOST - HÍD

Gabriel Csicsai
Gabriel Csicsai

MOST - HÍD

Jozef Želinský
Jozef Želinský

MOST - HÍD

Attila Agócs
Attila Agócs

MOST - HÍD

Pavol Burdiga
Pavol Burdiga

MOST - HÍD

Erika Halašová
Erika Halašová

MOST - HÍD

Marián Tóth
Marián Tóth

MOST - HÍD

Ágnes Héder
Ágnes Héder

MOST - HÍD

Csaba Csízi
Csaba Csízi

MOST - HÍD

Otília Hamacková
Otília Hamacková

PD

Miroslav Sečany
Miroslav Sečany

PD

Alfonz Kaliaš
Alfonz Kaliaš

SRK

Igor Adamec
Igor Adamec

SKS

Daniel Mikolaj
Daniel Mikolaj

SKS

Kristína Šabíková
Kristína Šabíková

SKS

Stanislav Pánis
Stanislav Pánis

SNJ-sv

Ľudovít Líška
Ľudovít Líška

SNJ-sv

Jana Lachkovičová
Jana Lachkovičová

SNJ-sv

Jaromír Okša
Jaromír Okša

SNJ-sv

Jozef Zima
Jozef Zima

SNJ-sv

Juraj Mezei
Juraj Mezei

SNJ-sv

Ladislav Cibulya
Ladislav Cibulya

SNJ-sv

Andrea Justusová
Andrea Justusová

SNJ-sv

Marian Bukoven
Marian Bukoven

SNJ-sv

Dagmar Weissabelová
Dagmar Weissabelová

SNJ-sv

Milan Kršiak
Milan Kršiak

SNJ-sv

Pál Csáky
Pál Csáky

SMK-MKP

József Berényi
József Berényi

SMK-MKP

Ákos Horony
Ákos Horony

SMK-MKP

Balázs Tárnok
Balázs Tárnok

SMK-MKP

Enikő Mag Fodor
Enikő Mag Fodor

SMK-MKP

Dávid Nagy
Dávid Nagy

SMK-MKP

Adrianna Gergely Papp
Adrianna Gergely Papp

SMK-MKP

Zoltán Huďár
Zoltán Huďár

SMK-MKP

Zsolt Baranyay
Zsolt Baranyay

SMK-MKP

Anikó Mészáros
Anikó Mészáros

SMK-MKP

Zoltán Környi
Zoltán Környi

SMK-MKP

Bence Endre Hajdók
Bence Endre Hajdók

SMK-MKP

Tamás Várady
Tamás Várady

SMK-MKP

Lilla Bartalos Szerencsés
Lilla Bartalos Szerencsés

SMK-MKP

Zuzana Valocká
Zuzana Valocká

DOMA DOBRE

Zoltán Biró
Zoltán Biró

DOMA DOBRE

Stanislav Irsák
Stanislav Irsák

DOMA DOBRE

Barbora Bugárová
Barbora Bugárová

DOMA DOBRE

Martin Tehlár
Martin Tehlár

DOMA DOBRE

Matej Melicherčík
Matej Melicherčík

DOMA DOBRE

Asadullah Akbari
Asadullah Akbari

DOMA DOBRE

Jozef Hrdlička
Jozef Hrdlička

Koalícia KSS, VZDOR

Jalal Suleiman
Jalal Suleiman

Koalícia KSS, VZDOR

Jozef Červeňák
Jozef Červeňák

Koalícia KSS, VZDOR

Stanislav Pirošík
Stanislav Pirošík

Koalícia KSS, VZDOR

Iveta Kohanová
Iveta Kohanová

Koalícia KSS, VZDOR

Martin Pákozdy
Martin Pákozdy

Koalícia KSS, VZDOR

Michal Kotian
Michal Kotian

Koalícia KSS, VZDOR

Martin Jágrik
Martin Jágrik

Koalícia KSS, VZDOR

Karol Ondriaš
Karol Ondriaš

Koalícia KSS, VZDOR

Ľubomír Jánošík
Ľubomír Jánošík

Koalícia KSS, VZDOR

Ján Chalabala
Ján Chalabala

Koalícia KSS, VZDOR

Peter Badida
Peter Badida

Koalícia KSS, VZDOR

Pavol Suško
Pavol Suško

Koalícia KSS, VZDOR

Antonio Parziale
Antonio Parziale

EDS

Erika Adamová
Erika Adamová

EDS

Ľudovít Močulenko
Ľudovít Močulenko

EDS

Mária Kmetíková
Mária Kmetíková

EDS

Marcel Nemec
Marcel Nemec

EDS

Alena Longauerová
Alena Longauerová

EDS

Tomáš Pristáč
Tomáš Pristáč

EDS

Andrej Berkes
Andrej Berkes

EDS

Samuel Letko
Samuel Letko

EDS

Martin Kanza
Martin Kanza

EDS

Radovan Kliment
Radovan Kliment

EDS

Hilár Lakatošovie
Hilár Lakatošovie

EDS

Jozef Kmeťo
Jozef Kmeťo

EDS

Ján Strkáč
Ján Strkáč

EDS

Ján Rudolf
Ján Rudolf

SaS

Karol Ides
Karol Ides

SaS

Branislav Bukviar
Branislav Bukviar

SaS

Martina Lopatková
Martina Lopatková

SaS

Igor Prieložný
Igor Prieložný

SaS

Jozef Sásik
Jozef Sásik

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Roman Ruhig
Roman Ruhig

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Andrej Trnovec
Andrej Trnovec

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Štefan Hrušovský
Štefan Hrušovský

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Elena Šubjaková
Elena Šubjaková

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Pavol Šedivý
Pavol Šedivý

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Adam Kúkeľ
Adam Kúkeľ

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Jozef Valovič
Jozef Valovič

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Marian Kňažko
Marian Kňažko

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Miroslav Faktor
Miroslav Faktor

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Hana Jablonovská
Hana Jablonovská

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Martin Bálik
Martin Bálik

Slovenská ľudová strana (SĽS)

Ľubomír Moravčík
Ľubomír Moravčík

NAJ

Anton Gajdoš
Anton Gajdoš

NAJ

Zuzana Kúdelková
Zuzana Kúdelková

NAJ

Emil Samko
Emil Samko

NAJ

Štefan Mirga
Štefan Mirga

NAJ

Radoslav Ščuka
Radoslav Ščuka

NAJ

Jozef Zaťko
Jozef Zaťko

NAJ

Peter Hlucháň
Peter Hlucháň

NAJ

Roman Čonka
Roman Čonka

NAJ

Roman Hílek
Roman Hílek

NAJ

Anton Berczy
Anton Berczy

NAJ

Marek Baláž
Marek Baláž

NAJ

Lucia Baranová Maliňáková
Lucia Baranová Maliňáková

Kresťanská únia

Martin Smrčo
Martin Smrčo

Kresťanská únia

Miroslav Baník
Miroslav Baník

Kresťanská únia

Daniel Lukáč
Daniel Lukáč

Kresťanská únia

Jela Tvrdoňová
Jela Tvrdoňová

DS

Martina Vaško Sabolová
Martina Vaško Sabolová

DS

Erika Várošová
Erika Várošová

DS

Dušan Katuščák
Dušan Katuščák

DS

Ivan Matušek
Ivan Matušek

DS

Milan Michalič
Milan Michalič

DS

Róbert Bezek
Róbert Bezek

DS

Vladislav Kačmár
Vladislav Kačmár

DS

Igor Hornák
Igor Hornák

DS

Juraj Hríb
Juraj Hríb

DS

Peter Tomeček
Peter Tomeček

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Radovan Znášik
Radovan Znášik

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Marieta Okenková
Marieta Okenková

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Marta Rácová
Marta Rácová

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Marián Rusznyák
Marián Rusznyák

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Ľubica Blašková
Ľubica Blašková

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Peter Švec
Peter Švec

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Juraj Srnec
Juraj Srnec

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Ján Piľa
Ján Piľa

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Petra Margušová
Petra Margušová

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Andrej Gmitter
Andrej Gmitter

NÁRODNÁ KOALÍCIA