Vyhľadávanie

Veľké Kapušany

Volebná účasť: 12.61%
Názov strany Počet hlasov Percentuálny podiel
Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP) 352 38.93%
MOST - HÍD (Most - Híd) 125 13.82%
SMER - sociálna demokracia (SMER-SD) 67 7.41%
Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽS Naše Slovensko) 62 6.85%
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) (OĽANO) 59 6.52%
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia (Koalícia PS a SPOLU) 57 6.3%
Sloboda a Solidarita (SaS) 44 4.86%
Slovenská národná strana (SNS) 36 3.98%
Kresťanská demokracia - Život a prosperita (KDŽP) 21 2.32%
Maďarská kresťanskodemokratická aliancia - Magyar Kereszténydemokrata Szövetség (MKDA-MKDSZ) 20 2.21%
Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) 16 1.76%
SME RODINA - Boris Kollár (SME RODINA - Boris Kollár) 14 1.54%
Koalícia Komunistická strana Slovenska, VZDOR - strana práce (Koalícia KSS, VZDOR) 11 1.21%
Strana práce (SP) 3 0.33%
Strana zelených Slovenska (SZS) 3 0.33%
DOMA DOBRE (DOMA DOBRE) 3 0.33%
SLOVENSKÁ KONZERVATÍVNA STRANA (SKS) 2 0.22%
KOREKTÚRA - Andrej Hryc (KAH) 1 0.11%
Strana tolerancie a spolunažívania (STS) 1 0.11%
PRIAMA DEMOKRACIA (PD) 1 0.11%
EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA (EDS) 1 0.11%
Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku (SĽS) 1 0.11%
NAJ - Nezávislosť a Jednota (NAJ) 1 0.11%
Kresťanská únia (Kresťanská únia) 1 0.11%
Demokratická strana (DS) 1 0.11%
NÁRODNÁ KOALÍCIA (NÁRODNÁ KOALÍCIA) 1 0.11%
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI (Starostovia a NK) 0 0%
HLAS ĽUDU (Hlas ľudu) 0 0%
DOPRAVA (DOPRAVA) 0 0%
Strana rómskej koalície - SRK (SRK) 0 0%
SLOVENSKÁ NÁRODNÁ JEDNOTA - strana vlastencov (SNJ-sv) 0 0%

Zoznam kandidátov

Pál Csáky
Pál Csáky

SMK-MKP

205
József Berényi
József Berényi

SMK-MKP

167
József Nagy
József Nagy

Most - Híd

86
Jozef Želinský
Jozef Želinský

Most - Híd

72
Bence Endre Hajdók
Bence Endre Hajdók

SMK-MKP

63
Monika Beňová
Monika Beňová

SMER-SD

38
Martin Čornej
Martin Čornej

SNS

28
Michal Šimečka
Michal Šimečka

Koalícia PS a SPOLU

25
Milan Mazurek
Milan Mazurek

ĽS Naše Slovensko

23
Peter Pollák
Peter Pollák

OĽANO

23
Lucia Ďuriš Nicholsonová
Lucia Ďuriš Nicholsonová

SaS

23
Miroslav Radačovský
Miroslav Radačovský

ĽS Naše Slovensko

21
Miroslav Číž
Miroslav Číž

SMER-SD

20
Igor Matovič
Igor Matovič

OĽANO

20
Milan Uhrík
Milan Uhrík

ĽS Naše Slovensko

19
Eugen Jurzyca
Eugen Jurzyca

SaS

19
Balázs Tárnok
Balázs Tárnok

SMK-MKP

18
Martin Beluský
Martin Beluský

ĽS Naše Slovensko

17
Peter Voľanský
Peter Voľanský

SMER-SD

16
Mária Benová
Mária Benová

KDŽP

16
Michal Šipoš
Michal Šipoš

OĽANO

13
Štefan Kuffa
Štefan Kuffa

KDŽP

12
Milan Potocký
Milan Potocký

OĽANO

11
Adrianna Gergely Papp
Adrianna Gergely Papp

SMK-MKP

11
Jaroslav Paška
Jaroslav Paška

SNS

10
Martin Hojsík
Martin Hojsík

Koalícia PS a SPOLU

10
Zoltán Bogoly
Zoltán Bogoly

MKDA-MKDSZ

9
Vladimír Bilčík
Vladimír Bilčík

Koalícia PS a SPOLU

9
Richard Eliáš
Richard Eliáš

SMER-SD

8
Roland Bánhegyi
Roland Bánhegyi

MKDA-MKDSZ

8
Anikó Mészáros
Anikó Mészáros

SMK-MKP

8
Alojz Baránik
Alojz Baránik

SaS

8
Michal Liptaj
Michal Liptaj

Koalícia PS a SPOLU

8
Norbert Kurilla
Norbert Kurilla

Most - Híd

7
Attila Agócs
Attila Agócs

Most - Híd

7
Ákos Horony
Ákos Horony

SMK-MKP

7
Jozef Hrdlička
Jozef Hrdlička

Koalícia KSS, VZDOR

7
Marek Kotleba
Marek Kotleba

ĽS Naše Slovensko

6
Lucia Rennerová
Lucia Rennerová

OĽANO

6
Ivan Štefanec
Ivan Štefanec

KDH

6
Enikő Mag Fodor
Enikő Mag Fodor

SMK-MKP

6
Michal Wiezik
Michal Wiezik

Koalícia PS a SPOLU

6
Jozef Mihál
Jozef Mihál

Koalícia PS a SPOLU

6
Katarína Roth Neveďalová
Katarína Roth Neveďalová

SMER-SD

5
Monika Gergelová
Monika Gergelová

SNS

5
Miriam Lexmann
Miriam Lexmann

KDH

5
Richard Šarközi
Richard Šarközi

Most - Híd

5
Simona Petrík
Simona Petrík

Koalícia PS a SPOLU

5
Zora Jaurová
Zora Jaurová

Koalícia PS a SPOLU

5
Emília Mesarošová
Emília Mesarošová

Koalícia PS a SPOLU

5
Igor Melicher
Igor Melicher

SMER-SD

4
Matej Šarocký
Matej Šarocký

KDŽP

4
Miroslav Urban
Miroslav Urban

ĽS Naše Slovensko

4
Lucia Greškovitsová
Lucia Greškovitsová

OĽANO

4
Marián Čaučík
Marián Čaučík

KDH

4
Andrea Vitkóová
Andrea Vitkóová

Most - Híd

4
Zoltán Huďár
Zoltán Huďár

SMK-MKP

4
Zoltán Környi
Zoltán Környi

SMK-MKP

4
Veronika Murková
Veronika Murková

SMER-SD

3
Lucia Žužová
Lucia Žužová

ĽS Naše Slovensko

3
Karol Farkašovský
Karol Farkašovský

SNS

3
Filip Danninger
Filip Danninger

SP

3
Jaroslava Marcineková
Jaroslava Marcineková

SP

3
Károly Less
Károly Less

MKDA-MKDSZ

3
Bianka Czetőová
Bianka Czetőová

MKDA-MKDSZ

3
Ján Figeľ
Ján Figeľ

KDH

3
Michal Goriščák
Michal Goriščák

Most - Híd

3
Csaba Csízi
Csaba Csízi

Most - Híd

3
Zsolt Baranyay
Zsolt Baranyay

SMK-MKP

3
Helena Mezenská
Helena Mezenská

DOMA DOBRE

3
Jalal Suleiman
Jalal Suleiman

Koalícia KSS, VZDOR

3
Ondrej Prostredník
Ondrej Prostredník

Koalícia PS a SPOLU

3
Robert Hajšel
Robert Hajšel

SMER-SD

2
Lukáš Kopáč
Lukáš Kopáč

ĽS Naše Slovensko

2
Miloš Zverina
Miloš Zverina

ĽS Naše Slovensko

2
Jozef Mihalčin
Jozef Mihalčin

ĽS Naše Slovensko

2
Peter Pčolinský
Peter Pčolinský

SME RODINA - Boris Kollár

2
Petra Krištúfková
Petra Krištúfková

SME RODINA - Boris Kollár

2
Dominika Sabová
Dominika Sabová

SME RODINA - Boris Kollár

2
Martin Dzielavský
Martin Dzielavský

SME RODINA - Boris Kollár

2
Zita Pleštinská
Zita Pleštinská

OĽANO

2
Eva Horváthová
Eva Horváthová

OĽANO

2
Miroslav Pástor
Miroslav Pástor

SZS

2
Pavol Burdiga
Pavol Burdiga

Most - Híd

2
Daniel Mikolaj
Daniel Mikolaj

SKS

2
Dávid Nagy
Dávid Nagy

SMK-MKP

2
Tamás Várady
Tamás Várady

SMK-MKP

2
Miroslav Pomajdík
Miroslav Pomajdík

Koalícia KSS, VZDOR

2
Stanislav Pirošík
Stanislav Pirošík

Koalícia KSS, VZDOR

2
Iveta Kohanová
Iveta Kohanová

Koalícia KSS, VZDOR

2
Peter Badida
Peter Badida

Koalícia KSS, VZDOR

2
Ján Rudolf
Ján Rudolf

SaS

2
Karol Galek
Karol Galek

SaS

2
Dominik Hatiar
Dominik Hatiar

Koalícia PS a SPOLU

2
Ján Mažgút
Ján Mažgút

SMER-SD

1
Zdenko Svoboda
Zdenko Svoboda

SMER-SD

1
Peter Hanulík
Peter Hanulík

SMER-SD

1
Tomáš Janco
Tomáš Janco

KDŽP

1
Filip Kuffa
Filip Kuffa

KDŽP

1
Ondrej Ďurica
Ondrej Ďurica

ĽS Naše Slovensko

1
Lenka Bočkayová
Lenka Bočkayová

ĽS Naše Slovensko

1
Pavol Dubček
Pavol Dubček

SNS

1
Maroš Pavlovič
Maroš Pavlovič

SNS

1
Pavol Jusko
Pavol Jusko

OĽANO

1
Viktor Valik
Viktor Valik

STS

1
Vojtech Tancoš
Vojtech Tancoš

STS

1
Péter Fehér
Péter Fehér

MKDA-MKDSZ

1
Eva Šinková
Eva Šinková

MKDA-MKDSZ

1
Tamás Miško
Tamás Miško

MKDA-MKDSZ

1
Jácint Kecskeméti
Jácint Kecskeméti

MKDA-MKDSZ

1
Miriam Kuzárová
Miriam Kuzárová

KDH

1
Ondrej Tunega
Ondrej Tunega

KDH

1
Roman Kollár
Roman Kollár

SZS

1
Zuzana Csadyová
Zuzana Csadyová

Most - Híd

1
Gabriel Csicsai
Gabriel Csicsai

Most - Híd

1
Erika Halašová
Erika Halašová

Most - Híd

1
Ágnes Héder
Ágnes Héder

Most - Híd

1
Ibrahim Maiga
Ibrahim Maiga

PD

1
Otília Hamacková
Otília Hamacková

PD

1
Igor Adamec
Igor Adamec

SKS

1
Marián Biskupič
Marián Biskupič

DOMA DOBRE

1
Jozef Červeňák
Jozef Červeňák

Koalícia KSS, VZDOR

1
Erika Adamová
Erika Adamová

EDS

1
Marcel Nemec
Marcel Nemec

EDS

1
Natália Blahová
Natália Blahová

SaS

1
Lenka Jakubčová
Lenka Jakubčová

SaS

1
Michal Kozubík
Michal Kozubík

SaS

1
Štefan Hrušovský
Štefan Hrušovský

SĽS

1
Peter Puškár
Peter Puškár

SĽS

1
Ľubomír Moravčík
Ľubomír Moravčík

NAJ

1
Vladimír Bálint
Vladimír Bálint

NAJ

1
Anna Záborská
Anna Záborská

Kresťanská únia

1
Miroslav Baník
Miroslav Baník

Kresťanská únia

1
Pavel Macko
Pavel Macko

Koalícia PS a SPOLU

1
Lucia Kleštincová
Lucia Kleštincová

Koalícia PS a SPOLU

1
Martina Vaško Sabolová
Martina Vaško Sabolová

DS

1
Róbert Bezek
Róbert Bezek

DS

1
Anton Martvoň
Anton Martvoň

NÁRODNÁ KOALÍCIA

1
Slavomír Harabin
Slavomír Harabin

NÁRODNÁ KOALÍCIA

1
Martin Lancz
Martin Lancz

SMER-SD

Ladislav Rolník
Ladislav Rolník

SMER-SD

Martin Karaš
Martin Karaš

SMER-SD

Marián Tkáč
Marián Tkáč

KDŽP

Viliam Oberhauser
Viliam Oberhauser

KDŽP

Marián Servátka
Marián Servátka

KDŽP

Miroslav Vetrík
Miroslav Vetrík

KDŽP

Darius Hatok
Darius Hatok

KDŽP

Jozef Liday
Jozef Liday

KDŽP

Karina Pénzešová
Karina Pénzešová

KDŽP

Pavol Nižnánsky
Pavol Nižnánsky

KDŽP

Karol Polanský
Karol Polanský

ĽS Naše Slovensko

Norbert Lichtner
Norbert Lichtner

ĽS Naše Slovensko

Andrej Hryc
Andrej Hryc

KAH

Karol Konárik
Karol Konárik

SNS

Ján Krišanda
Ján Krišanda

SNS

Eva Milučká
Eva Milučká

SNS

Jaroslav Barcaj
Jaroslav Barcaj

SNS

Jana Beňáková Tulisová
Jana Beňáková Tulisová

SNS

Vladimír Fraňo
Vladimír Fraňo

SNS

Ján Holodňák
Ján Holodňák

SNS

Tibor Jančula
Tibor Jančula

SNS

Ľudovít Goga
Ľudovít Goga

SME RODINA - Boris Kollár

Ivan Bella
Ivan Bella

SME RODINA - Boris Kollár

Sylvia Kulasik
Sylvia Kulasik

SME RODINA - Boris Kollár

Dušan Doliak
Dušan Doliak

SME RODINA - Boris Kollár

Eva Hudecová
Eva Hudecová

SME RODINA - Boris Kollár

Jozef Mozol
Jozef Mozol

SME RODINA - Boris Kollár

Tomáš Gbúr
Tomáš Gbúr

SME RODINA - Boris Kollár

Michal Gašaj
Michal Gašaj

SME RODINA - Boris Kollár

Rastislav Masnyk
Rastislav Masnyk

SME RODINA - Boris Kollár

Dalibor Steindl
Dalibor Steindl

SME RODINA - Boris Kollár

Dominik Drdul
Dominik Drdul

OĽANO

Igor Dušenka
Igor Dušenka

OĽANO

Dušan Šándor
Dušan Šándor

OĽANO

Eva Ivanovová
Eva Ivanovová

OĽANO

Matúš Bystriansky
Matúš Bystriansky

OĽANO

Martina Šimkovičová
Martina Šimkovičová

Starostovia a NK

Martin Hoza
Martin Hoza

Starostovia a NK

Martin Augustín
Martin Augustín

Starostovia a NK

Ľubomír Šesták
Ľubomír Šesták

Starostovia a NK

Henrieta Dvorská
Henrieta Dvorská

Starostovia a NK

Tatiana Simona Demová
Tatiana Simona Demová

Starostovia a NK

Michal Buraľ
Michal Buraľ

SP

Marian Vidiščák
Marian Vidiščák

SP

Zuzana Štrbíková
Zuzana Štrbíková

SP

Adrián Ondrovič
Adrián Ondrovič

SP

Lenka Humajová
Lenka Humajová

SP

Ján Lacko
Ján Lacko

STS

František Tanko
František Tanko

STS

Petra Kamenárová
Petra Kamenárová

STS

Dezider Bilý
Dezider Bilý

STS

Róbert Bodiš
Róbert Bodiš

STS

Jaroslav Tokár
Jaroslav Tokár

STS

Martin Somora
Martin Somora

STS

Peter Marček
Peter Marček

Hlas ľudu

Márius Hričovský
Márius Hričovský

Hlas ľudu

Roman Bušo
Roman Bušo

Hlas ľudu

Róbert Pukalovič
Róbert Pukalovič

Hlas ľudu

Ondrej Štefik
Ondrej Štefik

Hlas ľudu

Martin Graus
Martin Graus

Hlas ľudu

Zdena Patakyová
Zdena Patakyová

Hlas ľudu

Tibor Belovič
Tibor Belovič

Hlas ľudu

Marek Školuda
Marek Školuda

Hlas ľudu

Rastislav Lehotský
Rastislav Lehotský

Hlas ľudu

Ľubomír Schmida
Ľubomír Schmida

Hlas ľudu

Dušan Marušák
Dušan Marušák

Hlas ľudu

Marian Hlavatovič
Marian Hlavatovič

Hlas ľudu

Gené Martan
Gené Martan

Hlas ľudu

Agáta Janková
Agáta Janková

MKDA-MKDSZ

Jozef Mikuš
Jozef Mikuš

MKDA-MKDSZ

Gejza Dubovicky
Gejza Dubovicky

MKDA-MKDSZ

Eleonóra Majorová
Eleonóra Majorová

MKDA-MKDSZ

Viktória Seresová
Viktória Seresová

MKDA-MKDSZ

Peter Galko
Peter Galko

MKDA-MKDSZ

Marián Damankoš
Marián Damankoš

DOPRAVA

Ján Cirák
Ján Cirák

DOPRAVA

Lenka Beňačková
Lenka Beňačková

DOPRAVA

Ludvík Posolda
Ludvík Posolda

DOPRAVA

Ľubomír Ochotnický
Ľubomír Ochotnický

DOPRAVA

Roman Hrnčirík
Roman Hrnčirík

DOPRAVA

Jozef Mišenko
Jozef Mišenko

DOPRAVA

Adriana Trojanovičová
Adriana Trojanovičová

DOPRAVA

Tomáš Beharka
Tomáš Beharka

DOPRAVA

Jaroslav Mäsiar
Jaroslav Mäsiar

DOPRAVA

Jaroslav Málek
Jaroslav Málek

DOPRAVA

Viktor Magic
Viktor Magic

DOPRAVA

Andrej Klapica
Andrej Klapica

KDH

Lucia Gurbáľová
Lucia Gurbáľová

KDH

Ján Hencel
Ján Hencel

KDH

Michal Považan
Michal Považan

KDH

Veronika Jankovičová
Veronika Jankovičová

KDH

Radoslav Kozák
Radoslav Kozák

KDH

Martin Šmilňák
Martin Šmilňák

KDH

Tomáš Merašický
Tomáš Merašický

KDH

Martin Čulen
Martin Čulen

SZS

Michal Krištof
Michal Krištof

SZS

Silvia Mackovičová
Silvia Mackovičová

SZS

Marián Tóth
Marián Tóth

Most - Híd

Alojz Hančin
Alojz Hančin

PD

Miroslav Sečany
Miroslav Sečany

PD

Alfonz Kaliaš
Alfonz Kaliaš

SRK

Kristína Šabíková
Kristína Šabíková

SKS

Stanislav Pánis
Stanislav Pánis

SNJ-sv

Ľudovít Líška
Ľudovít Líška

SNJ-sv

Jana Lachkovičová
Jana Lachkovičová

SNJ-sv

Jaromír Okša
Jaromír Okša

SNJ-sv

Jozef Zima
Jozef Zima

SNJ-sv

Juraj Mezei
Juraj Mezei

SNJ-sv

Ladislav Cibulya
Ladislav Cibulya

SNJ-sv

Andrea Justusová
Andrea Justusová

SNJ-sv

Marian Bukoven
Marian Bukoven

SNJ-sv

Dagmar Weissabelová
Dagmar Weissabelová

SNJ-sv

Milan Kršiak
Milan Kršiak

SNJ-sv

Lilla Bartalos Szerencsés
Lilla Bartalos Szerencsés

SMK-MKP

Štefan Adam
Štefan Adam

DOMA DOBRE

Zuzana Valocká
Zuzana Valocká

DOMA DOBRE

Roman Chudý
Roman Chudý

DOMA DOBRE

Jana Špuntová
Jana Špuntová

DOMA DOBRE

Zoltán Biró
Zoltán Biró

DOMA DOBRE

Stanislav Irsák
Stanislav Irsák

DOMA DOBRE

Jana Fabová
Jana Fabová

DOMA DOBRE

Zoltán Ďurčík
Zoltán Ďurčík

DOMA DOBRE

Barbora Bugárová
Barbora Bugárová

DOMA DOBRE

Martin Tehlár
Martin Tehlár

DOMA DOBRE

Matej Melicherčík
Matej Melicherčík

DOMA DOBRE

Asadullah Akbari
Asadullah Akbari

DOMA DOBRE

Martin Pákozdy
Martin Pákozdy

Koalícia KSS, VZDOR

Michal Kotian
Michal Kotian

Koalícia KSS, VZDOR

Martin Jágrik
Martin Jágrik

Koalícia KSS, VZDOR

Karol Ondriaš
Karol Ondriaš

Koalícia KSS, VZDOR

Ľubomír Jánošík
Ľubomír Jánošík

Koalícia KSS, VZDOR

Ján Chalabala
Ján Chalabala

Koalícia KSS, VZDOR

Pavol Suško
Pavol Suško

Koalícia KSS, VZDOR

Antonio Parziale
Antonio Parziale

EDS

Ľudovít Močulenko
Ľudovít Močulenko

EDS

Mária Kmetíková
Mária Kmetíková

EDS

Alena Longauerová
Alena Longauerová

EDS

Tomáš Pristáč
Tomáš Pristáč

EDS

Andrej Berkes
Andrej Berkes

EDS

Samuel Letko
Samuel Letko

EDS

Martin Kanza
Martin Kanza

EDS

Radovan Kliment
Radovan Kliment

EDS

Hilár Lakatošovie
Hilár Lakatošovie

EDS

Jozef Kmeťo
Jozef Kmeťo

EDS

Ján Strkáč
Ján Strkáč

EDS

Miroslav Žiak
Miroslav Žiak

SaS

Karol Ides
Karol Ides

SaS

Branislav Bukviar
Branislav Bukviar

SaS

Martina Lopatková
Martina Lopatková

SaS

Igor Prieložný
Igor Prieložný

SaS

Tomáš Popovič
Tomáš Popovič

SaS

Jozef Sásik
Jozef Sásik

SĽS

Roman Ruhig
Roman Ruhig

SĽS

Andrej Trnovec
Andrej Trnovec

SĽS

Richard Burkovský
Richard Burkovský

SĽS

Elena Šubjaková
Elena Šubjaková

SĽS

Pavol Šedivý
Pavol Šedivý

SĽS

Adam Kúkeľ
Adam Kúkeľ

SĽS

Jozef Valovič
Jozef Valovič

SĽS

Marian Kňažko
Marian Kňažko

SĽS

Miroslav Faktor
Miroslav Faktor

SĽS

Hana Jablonovská
Hana Jablonovská

SĽS

Martin Bálik
Martin Bálik

SĽS

Branislav Grimm
Branislav Grimm

NAJ

Anton Gajdoš
Anton Gajdoš

NAJ

Zuzana Kúdelková
Zuzana Kúdelková

NAJ

Emil Samko
Emil Samko

NAJ

Štefan Mirga
Štefan Mirga

NAJ

Radoslav Ščuka
Radoslav Ščuka

NAJ

Jozef Zaťko
Jozef Zaťko

NAJ

Peter Hlucháň
Peter Hlucháň

NAJ

Roman Čonka
Roman Čonka

NAJ

Roman Hílek
Roman Hílek

NAJ

Anton Berczy
Anton Berczy

NAJ

Marek Baláž
Marek Baláž

NAJ

Branislav Škripek
Branislav Škripek

Kresťanská únia

Lýdia Pilková
Lýdia Pilková

Kresťanská únia

Lukáš Ronec
Lukáš Ronec

Kresťanská únia

Peter Broz
Peter Broz

Kresťanská únia

Daniel Šobr
Daniel Šobr

Kresťanská únia

Lucia Baranová Maliňáková
Lucia Baranová Maliňáková

Kresťanská únia

Martin Smrčo
Martin Smrčo

Kresťanská únia

Alena Harvanová
Alena Harvanová

Kresťanská únia

Daniel Lukáč
Daniel Lukáč

Kresťanská únia

Tomáš Dentico
Tomáš Dentico

Koalícia PS a SPOLU

Michal Kravčík
Michal Kravčík

DS

Jela Tvrdoňová
Jela Tvrdoňová

DS

Pavol Gašper
Pavol Gašper

DS

Ján Greššo
Ján Greššo

DS

Erika Várošová
Erika Várošová

DS

Dušan Katuščák
Dušan Katuščák

DS

Ivan Matušek
Ivan Matušek

DS

Milan Michalič
Milan Michalič

DS

Roman Krištín
Roman Krištín

DS

Vladislav Kačmár
Vladislav Kačmár

DS

Igor Hornák
Igor Hornák

DS

Juraj Hríb
Juraj Hríb

DS

Peter Tomeček
Peter Tomeček

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Radovan Znášik
Radovan Znášik

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Marieta Okenková
Marieta Okenková

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Marta Rácová
Marta Rácová

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Marián Rusznyák
Marián Rusznyák

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Sergej Kozlík
Sergej Kozlík

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Ľubica Blašková
Ľubica Blašková

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Peter Švec
Peter Švec

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Juraj Srnec
Juraj Srnec

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Ján Piľa
Ján Piľa

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Petra Margušová
Petra Margušová

NÁRODNÁ KOALÍCIA

Andrej Gmitter
Andrej Gmitter

NÁRODNÁ KOALÍCIA