13.06.2019, 11:00

Našetriť si na dovolenku ešte nie je neskoro. Ako na to?

Aj keď sa zdá, že času je málo na dovolenku si môžete našetriť. Najnovší prieskum ukázal, že Slováci uprednostňujú dovolenku bez dlhu. Tento záver vyplynul z prieskumu spoločnosti Kruk.

Našetriť si na dovolenku ešte nie je neskoro. Ako na to?
Zdroj: pixabay.com

Ako riešime financie
Viac ako polovica - 52 percent Slovákov šetrí na dovolenku niekoľko mesiacov aj celý rok, iba necelá pätina - 17 percent financuje svoje dovolenky spolu s bežnými výdavkami. Z prieskumu pre spoločnosť Kruk, ktorá sa zameriava na správu pohľadávok finančných ústavov a korporátnych zákazníkov, tiež vyplýva, že viac ako štvrtina - 28 percent Slovákov na dovolenku necestuje a len minimum Slovákov- iba 3 percentá si peniaze na dovole

89% zľava na predplatné

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.