03.03.2015, 00:05

Týchto päť chýb vám môžu prekaziť prezentáciu. Vyhnite sa im

Je veľa návodov na to, ako sa správne a efektívne odprezentovať. No nech sa ľudia držia akýchkoľvek zásad často sa dopúšťajú týchto chýb.

Umelá hmota

Koučka: Človek pôsobí neautenticky, lebo sa snaží napodobniť spôsob niekoho, kto je považovaný za úspešného alebo za autoritu. Tým, že nie je taký, za akého sa vydáva, je pre druhých nepresvedčivý a ľudia mu neveria. Preto vždy buďte sami sebou.

Stylistka: Táto zásada platí rovnako aj pri výbere outfitu, v ktorom sa rozhodnete prezentovať svoj názor pred publikom. Nekopírujte, radšej sa inšpirujte. Buďte preto obozretní pri stopercentnom napodobňovaní outfitov z módnych časopisov či výkladov. Na druhej strane, odporúčam sledovať

Nenechajte sa obmedzovať.

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.