Strategie forum SNÍMKA: Hn KonferencieSNÍMKA: Hn Konferencie
StoryEditor

STRATEGIE FORUM, 19.10. 2023, Národný futbalový štadión Bratislava

08.02.2023, 15:39

STRATEGIE FORUM je pokračovateľom úspešnej konferencie zameranej na český a slovenský mediálny a marketingový trh LOTE (Living on the edge).

Prináša top témy, ktoré hýbu svetom médií a marketingu. Konferencia je určená všetkým, ktorí ovplyvňujú komunikáciu značiek na našom trhu. A tiež všetkým, ktorým záleží na vlastnom biznise

 

Termín: október 2023

Miesto: Konferenčné priestory, Národný futbalový štadión Bratislava

Konferencia prvýkrát v histórií prebieha súčasne na troch pódiách!

(*presné témy sú v štádiu riešenia)

1. pódium - Marketing power

 • Marketingová Stratégia

Prečo je dnes dobré investovať do stratégie? Koľko má mať strán, rád a odporúčaní? Ako ju robiť krok za krokom, na čo nezabudnúť a prečo sa treba stále vracať k jej podstate? Akú úlohu hrajú pri jej tvorbe a zmenách dáta?

 • Marketing v čase recesie

Optimalizácia marketingových budgetov. Ako ju robiť správne a nepoškodiť značku?

 • E-commerce

Na prvom mieste je vždy spokojný zákazník.

 • Lovebrand

Kedy sa zo značky stáva lovebrand? Môže značka sama o sebe tvrdiť, že je lovebrandom alebo to rozhodujú zákazníci?

 • Športový marketing

Značky sa čoraz častejšie spájajú so športom a športovcami. V biznise sa točia milióny. Ako urobiť aj na Slovensku zo športového partnerstva obchod výhodný pre obidve strany?

 • Malé značky

Ich majitelia idú s kožou na trh. A zákazníci oceňujú, že presne poznajú príbeh a osoby, ktoré stoja za ich obľúbeným produktom. Čo im v komunikácii funguje a čo nie? Dá sa robiť marketing aj in house, za malé budgety a bez veľkých agentúr?

 • Sú tu s nami 30 rokov

Značky oslavujúce 30. narodeniny. O radostiach aj starostiach. Od reklamy v printe, cez televíziu až na sociálne siete? Od koruny k euru. Čo všetko ich postretlo a čo ich poháňa vpred?

 

2. pódium - Media power

 • Televízna budúcnosť

Televízia je stále najsilnejším médiom. Sledujú ju státisíce divákov a inzerenti sú ochotní platiť si tú najdrahšiu reklamu. Pozrime sa na to, aká budúcnosť čaká televízie a prečo ani oni nesmú zaspať na vavrínoch?

 • Vydavateľstvá

Pred rokom ich zaskočila vysoká cena papiera. Aká je situácia dnes. Vidia vôbec svoju budúcnosť v printe alebo sa všetko presunie do online? Digitálne predplatné je cestou k ekonomickej nezávislosti, prečo ho niektorí publisheri stále odmietajú?  

 • Rádiá

Trh ovládli dve skupiny. Je v rádiovom svete ešte priestor pre niekoho ďalšieho? Ako rádiá bojujú o poslucháča a ako o dôveru inzerentov?

 • Mediálna stratégia

Médiá si chcú ukrojiť čo najväčší diel z reklamného koláča. Mediálne agentúry a zadávatelia však potrebujú cieliť presne na svojho zákazníka a merať efektivitu reklamy. Kde sa tieto záujmy stretávajú?

 

3. pódium - Digital power

 • Televízie v dobe digitálnej

Televízie musia ísť tam, kde je ich divák. A ten už dávno nesleduje iba lineárne vysielanie. Ako streaming mení pravidlá hry? Musí byť moderná televízia aj v online, na sociálnych sieťach? Aké miesto majú v ich marketingu influenceri?

 • Podcasty

Odbornosť, vtipnosť, hravosť a najmä sloboda. Ako prepojiť podcast s reklamou, aby sme získali obchodného partnera? Kedy je pre značku reklama v podcaste efektívna a prináša jej očakávané výsledky?

 • Gaming

Rýchlorastúci segment, pri ktorom mladí trávia podstatnú časť svojho voľného času. Gaming ako príležitosť pre zadávateľov reklamy, ako zacieliť na mladých, aké formy kreatívy fungujú a aké nie?

 • Influenceri a marketing výživových doplnkov

Ako je postavená slovenská legislatíva, čo je ešte akceptovateľné a čo už za čiarou?

 • Sociálne siete

Nové trendy na Instagrame, LinkedIn a TikToku. Je Facebook naozaj mŕtvy a jedinou cestou je TikTok? A je TikTok vôbec pre značky bezpečnou zónou?

 

Podujatím budú sprevádzať:

Lucia Ležovičová, šéfredaktorka Stratégií

Oliver Jakubík, Personal Influence & Brand Experience

 

Kontaktná osoba:

Júlia Andrejčíková, Event Manager, 0948 988 124, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

01 - Modified: 2022-10-18 14:57:06 - Feat.: - Title: Už sa to blíži: Stratégie vás pozývajú na veľkú konferenciu Stratégie fórum 02 - Modified: 2023-03-08 13:30:45 - Feat.: - Title: Strategie forum 20.10.2022, Národný futbalový štadión
menuLevel = 1, menuRoute = hn-konferencie, menuAlias = hn-konferencie, menuRouteLevel0 = hn-konferencie, homepage = false
24. marec 2023 17:21