Dôveryhodné IT: Objavte inovatívny prístup k modernému podnikovému cloudu

Spoločné riešenia firiem HPE a VMware sú ideálnou voľbou, ak chcete zefektívniť a zmodernizovať vaše firemné aplikácie a spravovať IT prostredie flexibilnejšie.

Lukáš Eliz, Territory Manager, VMware Slovensko v rozhovore priblíži, v čom spočíva prínos cloudových služieb pre koncového zákazníka.

VMware dnes už nie je iba poskytovateľom virtualizácie dátových centier. Poslaním HPE a VMware je pomôcť zákazníkom s modernizáciou podnikových aplikácií. Na rozdiel od tradičných dodávateľov cloudu majú inovatívnejší prístup k zlepšeniu podnikových IT služieb.

VMware dokáže zákazníkom poskytnúť portfólio služieb, ktoré im umožní dodať akúkoľvek aplikáciu odkiaľkoľvek – či už je to ich vlastné dátové centrum alebo public cloud. Vlajková loď, riešenie – VMware Cloud Foundation™ zastrešujúce všetky produkty do jedného riešenia, je dostupné aj prostredníctvom HPE GreenLake. Ide o synergiu dvoch technologických gigantov – na jednej strane softvérovo definované dátové centrum v podobe VMware Cloud Foundation a na druhej strane služba umožňujúca konzumáciu aj HW formou as-a-service. Táto kombinácia dáva zákazníkom možnosť dostať sa k špičkovej technológii oveľa efektívnejšie a rýchlejšie v porovnaní s bežnými investíciami do IT a zároveň garantuje, že ich dáta sú v bezpečí.

HPE a VMware sú strategickými partnermi, HPE je globálnym lídrom v serverovej virtualizácii VMware s viac ako 500 000 nasadenými licenciami za posledných 5 rokov. 

Kto je Lukáš Eliz               

Skúsený profesionál pre oblasť IT infraštruktúry a podnikových riešení, 18-ročné skúsenosti v IT odvetví. Začínal ako predajca hardvéru, teraz sa zameriava na poskytovanie profesionálnych softvérovo definovaných riešení. Expert na multi-cloudové riešenia. Jeho cieľom je pomáhať zákazníkom s digitalizáciou ich biznisu tak, aby z toho mali reálny úžitok.

(Pripravené v spolupráci s Hewlett Packard Enterprise)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.