Robert FicoTASR/Andrej Galica
StoryEditor

Pán Sulík, aspoň na ARO mi dajte pokoj!

26.04.2016, 00:00

To, že predseda strany SaS pán Richard Sulík nemá žiadne maniere a ani nevie, čo sú pravidlá slušného správania, potvrdil v mnohých prípadoch. Stačí, ak si spomenieme, ako v Bratislave privítal jedného z európskych kráľov oslovením Mr. King...

Mimo pravidiel
Ako politik som nikdy nemal ilúzie a očakávania, že opozícia dá mojej tretej vláde sto dní pokoja. Ale že jej predstavitelia budú otvorene klamať a útočiť na mňa aj v čase, keď ležím po operácii na anestéziologicko-resuscitačnom oddelení, považujem za správanie mimo akýchkoľvek pravidiel. Opätovne chcem zdôrazniť, že nie som majiteľom žiadneho luxusného bytu. Za vlastné peniaze som si prenajal byt, ktorý spĺňa aj reprezentačné účely, hoci ako pán Sulík veľmi dobre vie, mám právo na bezplatné užívanie zariadeného bytu od štátu.

Hodinky pre Sulíka
Nie som ani vlastníkom žiadnych luxusných áut, pretože využívam len autá z Úradu na ochranu ústavných činiteľov, pričom ide v dvoch prípadoch o motorové vozidlá, ktoré úradu bezplatne zapožičala strana Smer. Ak by mal pán Sulík záujem, tak by zistil, že nevyužívam ani telefón Úradu vlády SR, ale mobilný telefón strany Smer, aby som odľahčil náklady Úradu vlády SR. Ak bude niekedy pán Sulík vo funkcii predsedu vlády oslavovať štyridsiate piate alebo päťdesiate narodeniny, tak sa možno dostane aj k nejakým hodinkám.

Politická kultúra je slovné spojenie, ktoré opozícii nikdy nič nehovorilo. Kopú a tlčú doľava-doprava, klamú, bez akýchkoľvek dôkazov obviňujú vládu a jej predstaviteľov zo závažných trestných činov. Chápem, že opozícia je nervózna, že opäť nezostavila vládu, ale tento pocit ju neoprávňuje na takéto správanie. Jej čelní predstavitelia skrývajúci sa v zaznávanom Európskom parlamente, kde sa za niekoľkonásobne vyšší plat, ako má predseda vlády SR, nezdráhajú bezohľadne, bez dôkazov osočovať a obviňovať predsedu vlády.

Ospravedlnenie nečakám
Neočakávam od pána Sulíka žiadne ospravedlnenie. Úmyselne nesledujem slovenský bulvár a čítam len noviny, kde očakávam objektívne a zmysluplné informácie. Nechápem, ako Hospodárske noviny z ľudského hľadiska vôbec pripustili uverejnenie takejto podlosti.

01 - Modified: 2023-02-03 14:07:17 - Feat.: - Title: HN24: Brífing Fica a Kaliňáka 02 - Modified: 2023-02-03 13:37:04 - Feat.: - Title: HN24: Brífing Fica a Kaliňáka 03 - Modified: 2023-02-03 15:04:59 - Feat.: - Title: Fico o obvinení Kaliňáka: Je to politický proces, postup NAKA je nezákonný 04 - Modified: 2023-02-03 08:26:43 - Feat.: - Title: Európska centrálna banka sa chystá zvyšovať úroky 05 - Modified: 2023-02-02 19:06:09 - Feat.: - Title: Lipšic o obvinení Kaliňáka: Argumenty, aké používa Smer, som už počul od hrubokrkých zločineckých skupín
menuLevel = 2, menuRoute = komentare/komentare, menuAlias = komentare, menuRouteLevel0 = komentare, homepage = false
06. február 2023 14:50