Komunálne voľby 2018

Vyhľadajte si, kto povedie vaše mesto alebo obec

Humenné

54.38 %
6912 hlasov
Miloš Meričko
Miloš Meričko

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU

Jana Vaľová
Jana Vaľová

SMER-SD, MOST - HÍD, SZS

34.54%
Miroslav Porochnavý
Miroslav Porochnavý

Nezávislý kandidát

4.13%
Slavěna Vorobelová
Slavěna Vorobelová

NÁRODNÁ KOALÍCIA

2%
Miroslava Zajcevová
Miroslava Zajcevová

Nezávislý kandidát

1.82%
Vladimír Ragan
Vladimír Ragan

Nezávislý kandidát

1.29%
Peter Grundza
Peter Grundza

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

1.07%
Richard Žolna
Richard Žolna

EDS

0.33%
Peter Pipák
Peter Pipák

SNS

0.28%
Michal Paraska
Michal Paraska

Nezávislý kandidát

0.11%

Zvolených bolo 24 poslancov

SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU (12) SMER-SD (5) KDH (3) ÚSVIT (2) KSS (1) SNS (1)

Zvolení

Meno Strana Hlasy
Ivan Hopta ÚSVIT 2288
Mária Cehelská SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 2123
Tomáš Šudík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 2075
Jozef Babják SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1844
Alena Židová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1750
Michal Babin KDH 1674
Peter Pipák SNS 1577
Martin Ruščanský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1537
Branislav Čekovský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1519
Anna Sotaková KSS 1499
Ondrej Mudry SMER-SD 1472
Andrej Bača SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1437
Luciána Hoptová ÚSVIT 1354
Jozef Mocák KDH 1343
Jana Andruchová SMER-SD 1298
Michal Druga SMER-SD 1292
Andrej Semanco SMER-SD 1287
Martin Lichman KDH 1284
Jozef Oľha SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1263
Juraj Vaňo SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1263
Helena Ufnárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1256
Ondrej Babjarčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1244
Silvia Cukrovaná SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, Progresívne Slovensko, SPOLU 1234
Dušan Sukovský SMER-SD 1231