Jednoducho a výhodne: Skipas od 10 euro na deň so SunnyCard

Lyžovanie jednoducho a výhodne: Senzačná cena sezónnej SunnyCard v predpredaji pre celú rodinu v 9 lyžiarskych strediskách v Rakúsku a Taliansku

Jednoducho a výhodne: Skipas od 10 euro na deň so SunnyCard
Zdroj: © iStock

26. októbra 2018 štartuje na Schnalstalskom ľadovci v Južnom Tirolsku s kartou SunnyCard zimná sezóna. Všetci majitelia tejto karty môžu zlyžovať zasnežené svahy ľadovca. A ten, kto si kúpi SunnyCard v predpredaji do 31.októbra 2018 za senzačnú cenu 415 eur, ušetrí až 20 % z cenníkovej ceny karty (519 eur). Pri strednom využití karty (20 dní na lyžiach) stojí tak deň lyžovania 10 eur na osobu. Všetky informácie nájdete na www.skisport.com.

Jednoducho zdarma: Detský lístok pre rodiča bez partnera zadarmo

Aj pre rodiča vychovávajúceho dieťa bez partnera predstavuje karta SunnyCard jedinečnú príležitosť na výhodnú lyžovačku. Takto získajú všetky deti do 10 rokov (ročník 2009 a mladšie) žijúce v domácnosti pri kúpe SunnyCard pre dospelého kartu SunnyCard pre dieťa zdarma.

Jednoducho pre mladých: špeciálne tarify pre hostí do 25 rokov veku

Pre športovcov pod 25 rokov veku je nová karta SunnyCard U 25 v predpredaji iba za 353 eur (cenníková cena je 441 eur). Cena mládežníckej sezónnej karty (ročník 2000-2003) je 311 eur v predpredaji  (389 eur od 1.11.2018).

Jednoducho relax: Karta SunnyCard PO-PIA pôžitok z lyžovačky cez týždeň

Veľa miesta na zjazdovkách, žiadne čakanie na vlek, pokojné lyžovanie – predovšetkým starší ľudia alebo mnohí ďalší s voľným časom cez týždeň ocenia túto našu ponuku. Karta SunnyCard je v ponuke vo verzii na pracovné dni za 303 eur (od 1.11.2018 za 379 eur).

Jednoducho rozmanité: Lyžiarske strediská SunnyCard v Rakúsku

Lyžiarska karta SunnyCard platí vo všetkých strediskách skupiny skisport.com pána Schröcknadela: Hochkar, Lackenhof am Ötscher, Hinterstoder, Wurzeralm, Kasberg, Hochficht, Hochkössen a Großglockner/Heiligenblut a ľadovec Schnalstaler Gletscher.

Iba 240 km od Bratislavy nájdete oba lyžiarske regióny Hochkar a Lackenhof am Ötscher v Dolnom Rakúsku. Lackenhof je vhodný zvlášť pre rodiny s deťmi a Hochkar je obľúbený pre svoju extrémnu istotu snehovej nádielky a je obľúbený freeridermi.

V Hornom Rakúsku sa nachádzajú strediská Hinterstoder a Wurzeralm. Obe sú ľahko dosiahnuteľné po diaľnici Pyhrn. Wurzeralm je tiež priateľský k rodinám s deťmi a nájdete tu veľa pôvodných chát. Hinterstoder je to pravé lyžiarske eldorádo – počnúc traťou svetovéh pohára Hannesa Trinkla až po mnohé modré zjazdovky.

Zdroj: © OÖT, Röbl

​V rozprávkovej krajine na trojmedzí Rakúska, Nemecka a Česka leží stredisko Hochficht, vyznačujúce sa istotou snehu a priateľskosťou k rodinám s deťmi. Svojou perfektnou infraštruktúrou – v minulej sezóne začala prevádzku nová 10-miestna kabínková lanovka -  uľahčuje lyžovanie všetkým hosťom. 

Zdroj: © OÖ Tourismus/Erber

​Stredisko Almtal-Bergbahnen/Kasberg, vhodné taktiež pre rodiny s deťmi, pre začiatočníkov i pokročilých leží tak isto v Hornom Rakúsku a boduje rozsiahlym freestyle parkom.

Pôsobivú kulisu ponúka návštevníkom vysokohorské lyžiarske stredisko Grossglockner/Heiligenblut. Užiť si tu môžete jedinečný výhľad na najvyšší vrch Rakúska, Grossglocker, až do jari. Značené lyžiarske trate a rozsiahla freeride aréna rozbúchajú srdcia fanúšikov hlbokého snehu.

V Tirolsku leží lyžiarske stredisko HochKössen. Tu na „Action Hill“ v oblasti s najväčšou istotou snehu v Rakúsku je nezabudnuteľná panoráma pohoria Kaisergebirge, rozmanité zjazdovky pre každého a prapôvodné chaty.

Zdroj: © Foto Bernard

Ľadovcová oblasť Schnalstal v Južnom Tirolsku sa nachádza vo výške 3.212 m.n.m. a ponúka aktívnym dovolenkárom všetko, čo patrí k zimnej dovolenke v Južnom Tirolsku – so zárukou snehu od októbra do mája.

Jednoducho objednajte: Bližšie informácie o karte SunnyCard a podmienky kúpy nájdete na stránke www.skisport.com

​(pr)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.