Reštaurácia Gino Park Palace poteší všetky chuťové bunky

Gurmáni, ktorí radi uprednostnia kvalitu pred kvantitou a pochutnajú si na miestnych špecialitách, luxusná reštaurácia na Považí s historickou atmosférou bez pochýb okúzli.

Reštaurácia Gino Park Palace poteší všetky chuťové bunky

Prečo Hotel Gino Park Palace?

Poloha hotela je skutočne strategická, nachádza sa pri diaľnici, medzi Bratislavou a Tatrami. Či už idete na rokovanie alebo z práce, môžete sa v reštaurácii zastaviť pochutnať si na skvelom obede alebo večeri. Reštaurácia vám okrem nádherného interiéru, bohato zdobených stropov a historického prostredia ponúka tiež týždenné špeciality.

Služby, aké inde nenájdete

Šikovný šéfkuchár varí podľa vlastných receptov. Kombinujú jedinečné chute a vytvárajú unikátne recepty. Všetky suroviny sú čerstvé, kvalitné a pochádzajú od lokálnych dodávateľov. Dôraz sa kladie aj na čas prípravy, aranžovanie jedál. A ako bonus dokonalý servis – všetko jedlo je servírované v bielych rukavičkách!

Doprajte svojich chuťových bunkám pôžitok a navštívte reštauráciu na Považí. Reštauráciu je možné využiť aj na svadobné hostiny, oslavy či biznis rokovania.

 (pr)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.