Ubytujte sa v historickom kaštieli na Považí

Hľadáte ubytovanie, ktoré nie je len o ubytovaní, ale má v repertoári aj čosi naviac?

Ubytujte sa v historickom kaštieli na Považí

Hotel Gino Park Palace, ktorý je umiestnený v impozantnom barokovom kaštieli na Považí, vám ponúka tiež reštauráciu plnú pochúťok pre gurmánov, relax v prírode a wellness.

Aké izby sú v hoteli k dispozícii?

Historické izby vám zaručia pohodlie, pretože aj napriek historickému dojmu spĺňajú zodpovedajú moderným štandardom. Na výber majú hostia rôzne typy izieb, pre tých najnáročnejších odporúčame napríklad Prezidentský apartmán. V cene každej izby sú navyše zahrnuté aj bohaté raňajky. Rezervovať si môžete miesto v hoteli on-line, telefonicky alebo osobne.

Využite pobytový balíček a užite si pobyt v hoteli

V Hoteli Gino Park Palace si na svoje príde každý. Pobytové balíčky sú vytvorené tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších.

Chceli by ste svojej drahej polovičke prichystať dych berúce prekvapenie? Romantický pobyt plný gurmánskych a relaxačných zážitkov čaká len na vás. Milovníkov histórie určite poteší Historický pobyt, pre večne pracujúcich je k dispozícii Relax pobyt alebo Joga pobyt a pre tých, ktorí vždy radi stavia na istotu sa zas ponúka obľúbený Gino pobyt.

(pr)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.