Kvalitná klimatizácia – základ spokojného leta

Horúčavy sú už tu. Najvyšší čas na kúpu klimatizácie.

Kvalitná klimatizácia – základ spokojného leta

Klimatické zmeny majú za následok, že letné horúčavy sú každý rok intenzívnejšie a s nimi rastie aj potreba účinne chladiť domácnosť. Odborníci sa zhodujú, že kúpu klimatizácie je najlepšie riešiť ešte pred letom. Ale aj keď je aktuálna sezóna už v plnom prúde, nič nie je stratené. Zachovajte si chladnú hlavu a vyberte si klimatizáciu, ktorá vám bude slúžiť dlhé roky, a to nielen v lete.

Kvalitné riešenie od odborníkov

Podstatné je zveriť sa hneď od začiatku do rúk profesionálom. Nespoliehajte sa na odporúčanie suseda, ktorému klimatizáciu namontovali „rýchlo a lacno“. Ide nielen o vaše peniaze, ale hlavne o zdravie a komfort. Kľúčovým krokom je úvodná bezplatná obhliadka odborným technikom. Na základe vašich požiadaviek a priestoru vám vypočíta potrebný výkon, ako aj počet a optimálne umiestnenie jednotiek. Zabezpečíte si tak dokonalý klimatický komfort a znížite prevádzkové náklady. Konkrétny dizajn si vyberiete v showroome, kde je k dispozícii veľký počet modelov.

Japonská kvalita do poslednej skrutky

Ak hľadáte skutočnú kvalitu, zamerajte sa na značku Daikin. Tento japonský výrobca sa špecializuje na chladenie a kúrenie a je považovaný za priekopníka v tejto oblasti.

Ak patríte medzi technických nadšencov, ktorí majú radi nad klímou úplnú kontrolu, odporúčame vám klimatizáciu URURU SARARA. Toto jedinečné multifunkčné zariadenie podporuje 5 spôsobov úpravy vzduchu – zvlhčovanie, odvlhčovanie, vetranie, čistenie vzduchu a, samozrejme, chladenie.

Výnimočným a štýlovým kúskom v najvyššej triede klimatizácií je zariadenie DAIKIN STYLISH, ktoré za dizajn získalo niekoľko prestížnych ocenení vrátane Good Design Award 2017. Vybrať si môžete z troch farebných variantov: bieleho, strieborného alebo drevodekor.

K veľmi vyhľadávaným modelom patrí aj DAIKIN EMURA, ktorá predstavuje dokonalé spojenie prepracovaného dizajnu a inteligentných technológií.

Tiché a výkonné modely nabité užitočnými funkciami

Keď budete vyberať konkrétny model, zaujímajte sa o tichosť prevádzky, ako aj o funkcie, ktorými je zariadenie vybavené. Najnovšie modely Daikin disponujú praktickým senzorom pohybu, ktorý smeruje prúdenie vzduchu tak, aby nefúkal na osoby nachádzajúce sa v miestnosti.

Veľmi praktickou funkciou je aj online ovládanie klimatizácie, ktoré vám umožňuje regulovať klímu domova priamo z mobilu a prísť do príjemne vychladeného bytu.

Nielen mamičky sa potešia protialergickým filtrom, ktoré zachytávajú a odstraňujú prachové častice, alergény, pachy, vírusy a baktérie a udržujú tak v domácnosti čistý a zdravý vzduch.

Výnimočná 5-ročná záruka

Aby zariadenie fungovalo správne a malo pozitívny vplyv na vaše zdravie, netreba zabúdať na pravidelný servis. Ideálne je servisovať klimatizáciu po ukončení sezóny, aby sa vyčistila od vzniknutých plesní a bola kedykoľvek pripravená na novú horúcu sezónu, prípadne na následné obdobie temperovania, keď je klimatizácia ideálnou možnosťou kúrenia. Ak si vyberiete niektorý z modelov Daikin, registráciou do zákazníckeho programu Stand By Me si záruku na klimatizáciu predĺžite z 3 až na 5 rokov, a to úplne zdarma.

Životné prostredie na prvom mieste

Spoločnosť Daikin je známa svojím zodpovedným prístupom k životnému prostrediu. Ako prvá prešla na ekologickejšie chladivo R32 a toto patentované riešenie bezplatne poskytla konkurencii. Ochrana životného prostredia sa však netýka len ekologického chladiva. Dôležitým faktorom pri ochrane prírody je aj recyklácia starých zariadení. Tie sú cenným zdrojom surovín a vďaka recyklácii nie je potrebné ničiť prírodu. Daikin v súčasnosti ponúka každému, kto si vymení starú klimatizáciu za novú, bonus až 270 eur, pričom vašu starú klimatizáciu ekologicky zlikviduje.

Prvotriedne tepelné čerpadlá

Daikin poskytuje špičkové riešenia nielen v chladení, ale aj vo vykurovaní. Okrem klimatizácií ponúka aj prvotriedne tepelné čerpadlá, ktoré zabezpečia vykurovanie domácnosti, ohrev teplej vody a dokonca aj chladenie.

Daikin Altherma 3 je novou generáciou obľúbených tepelných čerpadiel, ktoré využívajú značkovú technológiu Bluevolution s ekologickým chladivom R32, ktoré má až o 2/3 menší vplyv na globálne otepľovanie. Vďaka najnovším technológiám dosahuje v našom klimatickom pásme až účinnosť triedy A+++ a tým aj nižšie prevádzkové náklady.

Teraz navyše môžete získať tepelné čerpadlo so štátnou dotáciou až do 3 400 eur, prípadne s Daikin zľavou až 20 % pre bratislavský región.

Klimatizácie a tepelné čerpadlá Daikin predstavujú tie najmodernejšie riešenia na trhu. Ponúkajú obrovské množstvo výhod, od ekonomických až po zdravotné, vďaka ktorým sú pre vašu domácnosť skvelou voľbou.

www.daikin.sk

(pr)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.