Do banky s pieskom na nohách? So správnou bankou to ide jednoducho

V minulosti boli banky dôležitým miestom, ktoré musel navštevovať každý klient, ak chcel peniaze vkladať na účet, vybrať z neho, požiadať o financie, previesť niečo z účtu na účet.

Do banky s pieskom na nohách? So správnou bankou to ide jednoducho

Časy sa menia a z okázalých priestorov bánk sa postupom času stali nenápadnejšie pobočky v priestoroch nákupných centier, až došlo v bankovníctve k digitálnej revolúcii.

Pre mladšiu a strednú generáciu je pri výbere banky veľmi podstatné to, aké služby dokáže ponúknuť cez mobilnú aplikáciu. V preklade to znamená to, čo všetko môže klient vybaviť raz-dva bez toho, aby musel navštíviť kamennú pobočku. Jednoduchosť, intuitívnosť a množstvo funkcií v aplikácii sa stalo mimoriadne dôležitým kritériom aj pri lojálnosti zákazníkov.

Funkcie od výmyslu sveta

VÚB banka myslí na tento trend a jej klienti majú v rámci aplikácie maximálne pohodlie a dokážu tak vyriešiť množstvo vecí. Bez ohľadu na to, či sú doma na Slovensku, alebo na dovolenke v zahraničí. Aj z pláže v Taliansku tak viete instantne poslať peniaze za faktúru od operátora, ktorú ste nechtiac nestihli zaplatiť. Alebo si môžete z lehátka v aplikácii rovno vytvoriť platobný príkaz, aby ste na to už nikdy nezabudli a neznervózňovali sa. A to všetko bez toho, aby ste si vôbec museli oprášiť piesok z nôh.

Uvideli ste niečo pekné vo výklade na promenáde na pobreží? Stačí nazrieť do aplikácie a ešte pred prihlásením si len narýchlo pozrieť, koľko eur máte na účte v rámci funkcie Rýchly zostatok. Máte tam dosť? Výborne, perlový náhrdelník je váš. Alebo sa rozhodnete, že si malú márnivosť nakoniec odpustíte? Gratulujeme a v tom prípade určite nezabudnite o tejto „fiktívnej“ finančnej úspore spraviť záznam v aplikácii do Denného sporenia. To má formu „virtuálneho“ sporenia, kedy ušetrené financie ešte v skutočnosti nedorazili na váš sporiaci účet, no čakajú na svoju príležitosť a na pár klikov ich tam pohodlne presuniete. 

Nastavenia karty

Ste ďaleko od domova a potrebujete zaplatiť vyššiu sumu? Nemusíte ísť do banky zmeniť si limit platby kartou. Stačí si v aplikácii VÚB Mobile banking priamo v prehľade kariet zmeniť hranicu, rovnako aj internetový limit. Stane sa vám najhoršie a ukradnú vám na dovolenke peňaženku spolu s kartami? Cez aplikáciu si môžete platobné karty zablokovať, aby nedošlo k prípadnému zneužitiu. Navyše, kartu si môžete zablokovať len dočasne. Keď ju teda opäť nájdete v dovolenkovej taške, opätovne si ju môžete odblokovať. 

Mať bankovú aplikáciu s množstvom funkcií sa oplatí. Nezabúdajte na to. Pestrosť služieb cez mobilné bankovníctvo oceníte najmä vtedy, keď to najmenej čakáte. Buďte teda pripravení.

(natívna informácia)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.