Sunday Session je späť! Dostaň sa raperom pod kožu

Počúvaš ich hudbu, miluješ ich štýl. Ale je toho ešte veľa, čím ťa môžu slovenskí raperi prekvapiť. Príď pozdraviť svojho obľúbenca a zisti o ňom aj to, čím sa nechváli na Instagrame. Sunday Session na cestách sa vracia, teš sa na mocný zážitok s top ľuďmi našej hiphopovej scény.

Sunday Session je späť! Dostaň sa raperom pod kožu

Ušla ti prvá séria Sunday Session? Druhýkrát to už nesmieš prepásť! Fanúšikovia jednotky boli z netradičného formátu talk show s hiphopermi takí nadšení, že moderátora Osťa „ukecali“ na ďalšiu sezónu. Priprav sa, že bude ešte akčnejšia, interaktívnejšia a na tvojom idolovi neostane pod paľbou dôvtipných Osťových otázok jedna nitka suchá!

V hre sú nové rubriky, špeciálny sprievodný program, autogramiáda a open mic s možnosťou položiť hosťovi alebo Osťovi tvoju vlastnú otázku. Každá talk show bude EXKLUZÍVNA, nenájdeš z nej žiaden videozáznam. Túto divočinu musíš skrátka zažiť na vlastné oči.

s VIP vstupenkou si okrem super zážitku odnesieš ešte viac: darček od Sneaky, garantované sedenie v predných radoch, plechovku fajného Alcohol Killer a zľavu na šik tenisky v The Streets.

Kto, kedy a kde? Ego, Rytmus, Sima , Pil C, Nerieš. V marci 2020. V piatich slovenských mestách.

1.3 - Trenčín, Klub Lúč
Hosť: Nerieš

8.3 - Košice, Kasárne Kulturpark
Hosť:Ego

15.3 - Bratislava, Luna Bar
Hosť: Rytmus

22.3 - Banska Bystrica, Klub 77
Hosť: Sima

29.3 - Martin, Barmuseum
Hosť: Pil C

 

Tak čo, #uzmaslistok?

Checkuj #Tiscketportal a včas sa dozvieš viac. 

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.