Plánujete stavať? Vyskúšajte túto revolučnú tvarovku, ktorá vám ušetrí čas a peniaze

Je idéalna na stavu plota, garáže, eco domu či modernej minimalistickej villy.

Tvarovka_Proficon
Zdroj: PROFICON

Slovenská firma Proficon sa špecializuje na betónové výrobky. Vďaka neustálej inovácii betónu, jeho skúmania a modernizácii, jej inženieri vyvinuli modernú, inovatívnu tvarovku, ktorá uľahčí výstavbu a zníží náklady realizovania diela na minimum.

Tvarovka Proficon predstavuje spojenie rýchlosti a efektivity v betóne.

Jej hlavné výhodu sú:

+ inštalácie a izolácie priamo v tvarovke

+ vytvorenie minimalistickej konštrukcie s industriálnym nádychom

+ rýchlosť v realizácii

+ pohľadový betón

 + moderný vzhľad

Montáž elektroinštalácie nikdy nebola jednoduchšia

Jedinečnosť Proficon tvarovky obohacuje aj vloženie elektroinštalačných komponentov priamo do pohľadových častí tvaroviek, čím dosiahneme rýchlu a kvalitnú montáž celej stavby. Jej veľkou výhodou je, že pri výstavbe sa odstráni proces hĺbenia drážok do muriva pre vedenie inštalácií, ktorý spomaľuje plynulosť výstavby.

Tvarovka_Proficon
Zdroj: PROFICON

​Tvarovka PROFICON ponúka kompletný systém pre váš dom. Jej výhodou je jednoduchá montáž a rýchla výstavba, pričom spĺňa technické parametre a normy v oblasti statiky, tepelnej techniky, akustiky a požiarnej ochrany.

Plot, garáž, eco dom či villa

Cieľom firmy Proficon je nielen vyrábať betónové výrobky, ale aj poskytnúť pre sociálne slabších ľudí efektívne a lacné bývanie. Projekt Proficon Eco House ponúka vytvorenie domova pre mladých ľudí, začínajúce rodiny alebo slabšiu sociálnu vrstvu obyvateľstva. Použitím inovatívnej tvarovky Proficon dosiahnete lacné, rýchle a funkčné bývanie v pomerne krátkej dobe.

Plánujete stavať? Vyskúšajte túto revolučnú tvarovku, ktorá vám ušetrí čas a peniaze
Zdroj: PROFICON

Luxusné bývanie pre náročných

tvarovkou Proficon je možné postaviť luxusné bývanie pre ľudí, ktorí majú radi nadštandardné a zároveň štýlové bývanie líšiace sa od ostatných domov. 

Plánujete stavať? Vyskúšajte túto revolučnú tvarovku, ktorá vám ušetrí čas a peniaze
Zdroj: PROFICON

​Pri použití tvarovky Proficon vaša konštrukcia zaručene nadobudne dojem modernej a dizajnovej stavby. Ozvite sa nám a skonzultujte si s našími odborníkmi možnosti vašej stavby. Kliknite na www.proficon.sk

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.