Slovenská IT firma sa rozhodla podporiť podnikateľov v kríze

Webglobe - Yegon reaguje na zhoršenú podnikateľskú situáciu v krajine a podporuje online biznis podnikateľov produktami zadarmo.

Slovenská IT firma sa rozhodla podporiť podnikateľov v kríze
Zdroj: Webglobe

Domény, hosting a ďalšie produkty sú prvým krokom začínajúcich podnikateľov v online priestore, alebo krízovým u tých podnikateľov, ktorí musia svoje podnikanie preniesť do digitálu. "Ako poskytovateľ domén a hostingu Webglobe - Yegon sme sa rozhodli práve týmto biznis sfére pomôcť, keďže množstvo našich klientov sú práve začínajúci podnikatelia, dobre teda poznáme ich aktuálne problémy spôsobené krízou.", vysvetľuje Igor Strečko, CEO WY Group - skupiny firiem, do ktorej patrí Webglobe - Yegon.

Inicitatíva s názvom www.otociteto.sk nie je žiadna krátkodobá akcia, potrvá počas celej krízy a môže sa do nej zapojiť neobmedzený počet podnikateľov. Či už začínajúcich, alebo tých, ktorí musia svoj biznis preniesť do digitálneho prostredia.

Aktivita prebieha dokonca v dvoch krajinách, pomoc podnikateľom beží aj v susednom Česku, kde bude produkty zadarmo poskytovať česká sesterská značka Domena.cz.  

"Vyzývame podnikateľov aby sa v tejto ťažkej dobe nevzdávali a dôverovali možnostiam online prostredia. Veríme, že aj s našou malou pomocou túto ťažkú situáciu spolu otočíme", povzbudzuje Igor Strečko.

Projekt nájdete na adrese www.otociteto.sk a www.otociteto.cz.

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.