Dve etablované spoločnosti pokračujú v dlhoročnej spolupráci

Úspešná spolupráca medzi Slovenským olympijským a športovým výborom (SOŠV) a spoločnosťou MATADOR Group vstupuje už do piateho olympijského cyklu. Obe významné značky predĺžili doterajšie partnerstvo, ktoré trvá už od roku 2005.

Dve etablované spoločnosti pokračujú v dlhoročnej spolupráci
Zdroj: Matador

MATADOR Group patrí medzi najtradičnejších podporovateľov slovenských olympionikov. Tradičná slovenská značka so 116-ročnou tradíciou podporuje účasť športovcov zo Slovenska nielen na olympijských hrách, ale aj ďalších významných podujatiach (OH mládeže, Európske hry, Európske olympijské festivaly mládeže), na ktoré vysiela výpravy SOŠV.

„SOŠV i MATADOR Group sú dlhodobo výborne etablované spoločnosti nielen doma, ale aj v zahraničí. Sme radi, že sa môžeme spájať s úspešnými domácimi firmami, ktoré majú dlhoročnú tradíciu. Predĺžením doterajšej spolupráce vysiela MATADOR Group z nášho pohľadu aj jasný signál verejnosti o jeho vnímaní športu a spoločenskej zodpovednosti,“ povedal prezident SOŠV Anton Siekel.

Olympijské hnutie v minulosti ocenilo význam prínosu spoločnosti MATADOR Group pre slovenský šport aj udelením Bronzových kruhov SOV najvyšším predstaviteľom firmy – prezidentovi Štefanovi Rosinovi a viceprezidentovi Miroslavovi Rosinovi. Aj udelenie tohto vyznamenania ukázalo, akú dôležitú úlohu hrá firma v podpore slovenských olympionikov.

Dve etablované spoločnosti pokračujú v dlhoročnej spolupráci
Zdroj: SOŠV

„MATADOR Group je tradičný partner SOŠV. Filozofia našej značky sa v mnohom zhoduje s olympijskými hodnotami i so zmyslom fair-play. Rovnako ako športovci sa snažíme neustále zdokonaľovať a zlepšovať. Naďalej chceme spájať našu značku s tými najlepšími a prispievať k jej identifikácii ako významného dodávateľa najmä pre automobilový priemysel,“ uviedol prezident MATADOR Group Štefan Rosina.

Spoločnosť sa zapojí do viacerých aktivít a projektov, ktoré pripravil v roku 2021 Slovenský olympijský a športový výbor. Zamerané sú na podporu myšlienok olympizmu, propagáciu fair play a rozvoj pohybových a športových aktivít predovšetkým u mladej generácie a rodín s deťmi.

„V spoločnosti MATADOR Group vidíme významného podporovateľa športu na Slovensku i za jeho hranicami. Sme radi, že aj v dnešných náročných časoch, v ktorých koronakríza ovplyvnila každé hospodárske odvetvie, stojí pri nás a pokračujeme v spolupráci. V jej rámci bude MATADOR Group pomáhať nielen vrcholovým športovcom a športu na najvyššej úrovni, ale významne podporí aj naše projekty, ktorými chceme pomôcť pri zvýšení fyzických zdatností detí a mládeže,“ prezradila marketingová riaditeľka SOŠV Kristína Czuczová.

Dve etablované spoločnosti pokračujú v dlhoročnej spolupráci
Zdroj: Matador
Nezávislá priemyselno-investičná skupina MATADOR Group, pôsobiaca v Európe i na mimoeurópskych trhoch, sa zameriava na odvetvia s vysokou pridanou hodnotou a inovácie v oblasti automobilového priemyslu a celkovej globálnej mobility. Patrí medzi popredných dodávateľov komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia. Zaoberá sa vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou a sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov a zostáv, ako aj strojárskou zákazkovou výrobou, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie.

logo SOŠV - Team Slovakia

„Zmysel nášho angažovania v športe vidíme nielen z marketingového, ale aj zo sociálneho aspektu. Bez podpory partnerov by viacerí talentovaní športovci pravdepodobne neuspeli. Uvedomujeme si tento rozmer a veľmi aktívne sa zapájame do sponzorských aktivít a podpory slovenského športu a jeho športových talentov. Aktivity Slovenského olympijského a športového výboru vnímame ako veľmi významné v kontexte slovenského športu,“ doplnil Martin Adamka, šéf marketingu MATADOR Group.

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.