16.03.2019, 16:49 Aktualizované dňa 16.03.2019 o 18:12

Čaputová odvolila, je zvedavá na výsledky v Pezinku

Zuzana Čaputová priznala, že si podporou Pezinčanov nie je úplne istá.

Vo volebnej miestnosti v škôlke na pezinskom sídlisku, kde mala voliť aj Zuzana Čaputová, bolo skoro popoludní rušno.

Už hodinu pred príchodom prezidentskej kandidátky bola totiž predsieň plná novinárov a to nielen zo Slovenska ale aj z okolitých krajín a zo zahraničných agentúr.

Väčšina z ľudí, ktorí prichádzali odvoliť však ani netušila, že patria do rovnakého okrsku ako Čaputová a prítomnosť novinárov, ktorí takmer zaplnili celý vchod, ich prekvapila. Zväčša si tak iba splnili svoju občiansku povinnosť a bez väčšieho záujmu odišli domov.

Okolo pol štvrtej dorazila Čaputová aj so svojimi dcérami a partnerom a za zvuku cvakajúcich fotoaparátov a snímania kamier odovzdala aj ona svoj hlas.

Priznala, že si podporou Pezinčanov nie je úplne istá. „Viem, že aj iní kandidáti majú svojich fanúšikov aj v tomto meste, som zvedavá ako sa mi ich podarí osloviť,“ povedala.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.