16.03.2019, 16:49 Aktualizované dňa 16.03.2019 o 18:12

Čaputová odvolila, je zvedavá na výsledky v Pezinku

Zuzana Čaputová priznala, že si podporou Pezinčanov nie je úplne istá.

Vo volebnej miestnosti v škôlke na pezinskom sídlisku, kde mala voliť aj Zuzana Čaputová, bolo skoro popoludní rušno.

Už hodinu pred príchodom prezidentskej kandidátky bola totiž predsieň plná novinárov a to nielen zo Slovenska ale aj z okolitých krajín a zo zahraničných agentúr.

Väčšina z ľudí, ktorí prichádzali odvoliť však ani netušila, že patria do rovnakého okrsku ako Čaputová a prítomnosť novinárov, ktorí takmer zaplnili celý vchod, ich prekvapila. Zväčša si tak iba splnili svoju občiansku povinnosť a bez väčšieho záujmu odišli domov.

Okolo pol štvrtej dorazila Čaputová aj so svojimi dcérami a partnerom a za zvuku cvakajúcich fotoaparátov a snímania kamier odovzdala aj ona svoj hlas.

Priznala, že si podporou Pezinčanov nie je úplne istá. „Viem, že aj iní kandidáti majú svojich fanúšikov aj v tomto meste, som zvedavá ako sa mi ich podarí osloviť,“ povedala.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.