16.03.2019, 20:00 Aktualizované dňa 17.03.2019 o 01:28

Prezidentské voľby: Výsledky a názory relevantných hostí. Štúdio HNtelevízie ste mohli sledovať LIVE

Špeciálne vysielanie k prezidentským voľbám sa začalo na HNtelevízii o 21:45.

Priebežné výsledky, komentáre politológov, rozhovory s renomovanými hosťami a vstupy z volebných štábov – to všetko priniesla návštevníkom HNonline.sk počas prezidentských volieb v sobotu,16. marca 2019 v živom volebnom štúdiu HNtelevízie.

​Novinkou je úplne nové televízne štúdio. „Po mimoriadne pozitívnej skúsenosti s volebným štúdiom počas Komunálnych volieb sme pripravili moderný koncept aj na voľby prezidentské. Tie budeme navyše vysielať z celkom nového štúdia, o ktoré sa znova postaral Jaroslav Holota,“ hovorí riaditeľ HNtelevízie Denis Schvarcz.

​Zároveň dopĺňa, že zmena sa netýka iba vizuálnej stránky štúdia: „Koncept prezidentského volebného vysielania pripravujeme v spolupráci si Tiborom Búzom, ktorého skúsenosti a rady sú inšpiratívne a posúvajú nás dopredu. Okrem volebnej noci ale pripravujeme na jar aj celkom novú obsahovú štruktúru HN televízie. Milión videní vlastných videí v minulom roku je dobrým základom, na ktorom pracujeme. Už v najbližších mesiacoch po prezidentských voľbách návštevníci HNonline.sk zaregistrujú ešte lepšiu, modernejšiu HNtelevíziu.“

HNtelevízia oficiálne spúšťa koncept nového štúdia počas prvého kola prezidentských volieb, ktoré bude celé Slovensko pozorne sledovať. Prezidentské voľby minútu po minúte budú monitorovať redaktori HNonline.sk, z centrál jednotlivých kandidátov.

Vydavateľstvo Mafra Slovakia sa po akvizícií s vydavateľstvom Bauer media SK stalo druhým najväčším vydavateľstvom na Slovensku s rozsahom printového portfólia a darí sa mu aj v online.

HNonline.sk počas Komunálnych volieb v minulom roku prekonalo rekord v návštevnosti a v súčasnosti je štvrtým najnavštevovanejším spravodajským portálom na slovenskom internete.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.