StoryEditor

životopisy

01.07.2010, 00:00

Pavol z Visolajov
Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave, odbor medzinárodné podnikanie. Vzdelanie si obohatil o "postgraduál" zo svetovej ekonomiky a medzinárodnej prepravy a logistiky. Pracoval ako junior analytik, lektor, dočasný pracovník kontroly projektov či obchodný zástupca. Zaujíma sa o prácu v oblasti ekonomiky, obchodu, marketingu, reklamy, dopravy a logistiky.

Dominik z Bratislavy
Absolvent SPŠ elektrotechnickej v Prešove s maturitou, špecializoval sa na technické a informatické služby, ekonomiku a manažment. Má za sebou prácu na viacerých miestach ako koordinátor, logistik či polyvalentný operátor. Aktívne rozpráva po anglicky a má pokročilé znalosti práce s počítačom.

Michal z Tvrdošína
Študent druhého ročníka Fakulty podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Má za sebou viacero pracovných skúseností. Na pozícii čašníka v discobare počas víkendov, brigádnika pri spracovaní dreva, v sklade či ako operátor call centra. Tvrdí o sebe, že je spoľahlivý, flexibilný, komunikatívny.

Jana z Košíc
Absolventka Technickej univerzity v Košiciach, vyštudovala v odbore riadenie kvality procesov získavania a spracovania surovín. Má už za sebou aj prácu vo firme, kde mala na starosti komunikáciu s majiteľom firmy či odberateľmi. Má štátnu skúšku zo španielskeho jazyka a aktívne rozpráva aj po anglicky.

menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
08. august 2022 21:56