StoryEditor

Mítingovú sezónu odštartovali sulíkovci

10.01.2012, 19:00
Predvolebná kampaň. Politici SaS rozdávali šály a kapustnicu. Ostatné strany sa na námestia nechystajú.

Ako prví včera spustili kampaň mítingom liberáli. Na námestí v Trnave sa varila kapustnica, politici SaS rozdávali zelené zimné šály. „Rozprávala som sa s Mariánom Greksom (kandidujte za SaS ako nezávislý, pozn. red.). Je to môj obľúbenec. Budem voliť SaS, aj ak by som ho nestretla osobne,“ povedala Rozália Kubíčková z Trnavy. „Možno ma táto akcia presvedčí a pôjdem voliť,“ pripustila aj mladá mamička Petra Mocková.

Sulíka sa ľudia nedočkali
Voliči v Trnave sa však predsedu strany Richarda Sulíka nedočkali. „Mal viaceré stretnutia v Bratislave. Okrem iného aj ohľadom zvolania mimoriadnej schôdze parlamentu,“ vysvetlila hovorkyňa strany Tatiana Tóthová.

Na námestie však prišli ministri Daniel Krajcer a Jozef Mihál. Nechýbal ani exminister obrany Ľubomír Galko. „Oslovil som jedného pána. Chvíľu sme sa rozprávali a potom sa ma spýtal, odkiaľ sa poznáme. Myslel si, že sme starí známi. Keď som mu povedal, že som exminister obrany, hneď si spomenul na moje meno. Sú to také milé stretnutia,“ povedal Galko. Na odpočúvanie sa ho vraj ľudia nepýtajú. „Už tento špinavý komplot prečítali.“

 

 


 Viac o téme nájdete v zajtrajších
Hospodárskych novinách.

 

menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
05. október 2022 06:47