Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.04.2007, 00:00

Wänke má nástupcu

Novým generálnym sekretárom Slovenského futbalového zväzu sa stal 39-ročný Miloš Tomáš. Bývalý prvoligový futbalista pôsobil v pred piatimi rokmi vo funkcii technického vedúceho slovenskej futbalovej reprezentácie a v súčasnosti je členom rád slovenského a bratislavského futbalového zväzu.

Novým generálnym sekretárom Slovenského futbalového zväzu sa stal 39-ročný Miloš Tomáš. Bývalý prvoligový futbalista pôsobil pred piatimi rokmi vo funkcii technického vedúceho slovenskej futbalovej reprezentácie a v súčasnosti je členom rád slovenského a bratislavského futbalového zväzu. Na post uvoľnený koncom minulého roka Dušanom Tittelom by mal nastúpiť 20. apríla.
Po odstúpení Tittela bol necelé tri mesiace zastupujúcim generálnym sekretárom Vladimír Wänke. Po odhalení korupčnej aféry s prevzatím úplatku na pôde futbalového vedenia prevzal dočasne právomoci generálneho sekretára Pavol Peráček.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.