REUTERS/Sergio Perez

Predvianočné El Clásico pre Barcelonu

23.12.2017, 14:07
Futbalisti z katalánskej metropoly jednoznačne zdolali svojho tradičného rivala.

Futbalisti FC Barcelona triumfovali v sobotňajšom El Clasicu na pôde Realu Madrid 3:0. O ich úspech v 17. kole najvyššej španielskej súťaže sa gólmi v druhom polčase postarali Luis Suarez, Lionel Messi z jedenástky a striedajúci Aleix Vidal v nadstavenom čase. Domáci dohrávali od 63. minúty bez vylúčeného Daniho Carvajala. Katalánci vedú tabuľku so ziskom 45 bodov, Real na štvrtom mieste má 31 bodov a o jedno odohraté stretnutie menej.

17. kolo:
      Real Madrid - FC Barcelona 0:3 (0:0)
      Góly: 54. L. Suarez, 64. Messi (z 11 m), 90.+3 Vidal. ČK: 63. Carvajal (Real)

01 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 02 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 03 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 04 - Modified: 2024-04-13 13:47:12 - Feat.: - Title: Slovenský brankár Dúbravka s piatym čistým kontom, Newcastle nedal šancu Tottenhamu 05 - Modified: 2024-04-13 07:47:39 - Feat.: - Title: VIDEO Fanúšik v Saudskej Arábii zbičoval futbalistu. Po prehratom zápase mu spôsobil poriadne rany na chrbte
20. apríl 2024 08:00