TASR/Jakub Kotian

Pánikova premiéra v novom drese nebola úspešná. Coyotes podľahli Edmontonu so Sekerom

13.01.2018, 06:12
Hokejistom Chicaga pomohli českí hráči.

Slovenský hokejista Richard Pánik má za sebou premiéru v drese Arizony. V domácom zápase NHL s Edmontonom nastúpil v prvom útoku Coyotes, 26-ročný útočník však nebodoval a jeho tím prehral 2:4. Z víťazstva Oilers sa tešil aj obranca Andrej Sekera.

V ďalšom dueli Winnipeg neuspel na ľade Chicaga, kde v noci na sobotu prehral 1:2. O oba góly Blackhawks sa postarali českí hráči, skóre otvoril v druhej tretine obranca Jan Rutta a víťazný gól strelil center David Kämpf, pre ktorého to bol premiérový zásah v profilige. Chicago vyhralo tretí zápas z uplynulých štyroch. Slovenský útočník Marko Daňo odohral vo štvrtom útoku Jets šesť minút, pripísal si dva strelecké pokusy a mínusku. Jeho krajan Tomáš Jurčo sa nezmestil do zostavy "jastrabov".

Na svoj debut v drese Calgary si musí ešte počkať Marek Hrivík, Flames zvíťazili na ľade Floridy 4:2.

Výsledky NHL:
      Columbus - Vancouver 2:5, Carolina - Washington 3:4, Florida - Calgary 2:4, Chicago - Winnipeg 2:1, Arizona - Edmonton 2:4

01 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 03 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát 04 - Modified: 2024-04-16 06:00:21 - Feat.: - Title: Černák skóroval, no Tampa podľahla Buffalu. Islanders si zaistili miestenku v play off 05 - Modified: 2024-04-13 05:10:18 - Feat.: - Title: Hokejisti Vegas spečatili postup do play off NHL, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames
19. apríl 2024 23:30