AP Photo/Nick Wass

Daňo ani Gáborík nebodovali. Pozrite si výsledky NHL

22.01.2018, 07:09
Los Angeles Kings triumfovali v domácom súboji nad NY Rangers 4:2.

Hokejisti Winnipegu zvíťazili v zápase zámorskej NHL v noci na pondelok na domácom ľade nad Vancouverom 1:0 vďaka gólu fínskeho útočníka Patrika Laineho. Domáci brankár Connor Hellebuyck zaznamenal 29 zákrokov a pripísal si štvrtý shutout v sezóne.

Jets natiahli domácu víťaznú sériu na šesť zápasov. V ich drese odohral vyše 8 minút slovenský útočník Marko Daňo, trikrát vystrelil, do kanadského bodovania sa nezapísal.

Profiligový nováčik Vegas Golden Knights vyhral na ľade Caroliny 5:1 a dostal sa na čelo ligy so 66 bodmi. San Jose zvíťazilo v Anaheime 6:2.

Los Angeles Kings triumfovali v domácom súboji nad NY Rangers 4:2. V domácom drese odohral vyše 12 minút slovenský útočník Marián Gáborík.

výsledky:
Washington - Philadelphia 1:2 pp, Carolina - Las Vegas 1:5, Winnipeg - Vancouver 1:0, Anaheim - San Jose 2:6, Los Angeles - NY Rangers 4:2

01 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-18 21:21:49 - Feat.: - Title: Slováci v príprave zlyhali. V Nemecku dostali sedem gólov 03 - Modified: 2024-04-19 13:43:49 - Feat.: - Title: Skloniť sa museli bohatšie kluby. Fenomén zo Spiša má vo finále veľkú výhodu 04 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 05 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát
19. apríl 2024 18:10