Chára vyrovnal proti Jurčovmu Chicagu, prehre Bostonu však nezabránil

12.03.2018, 07:00
Arizona s Richardom Pánikom zvíťazila v noci na pondelok nad Vancouverom.

Hokejisti Chicaga Blackhawks v zostave s Tomášom Jurčom zvíťazili v nedeľňajšom zápase zámorskej NHL nad Bostonom Bruins 3:1. Jediný gól hostí strelil slovenský obranca Zdeno Chára, ktorý v 31. minúte vyrovnal na 1:1. Na ľade strávil takmer 15 minút rovnako ako Jurčo, ktorý vyslal na bránku "medveďov" jednu strelu.

Arizona s Richardom Pánikom zvíťazila v noci na pondelok nad Vancouverom 1:0. Brankár Coyotes Darcy Kuemper kryl všetkých 27 striel a zaznamenal štvrtý shutout v sezóne. New York Islanders v bránke bez Jaroslava Haláka triumfovali na ľade Calgary Flames 5:2 a prerušili sériu ôsmich prehier. Veľkou oporou "ostrovanov" bol gólman Christopher Gibson, ktorý si pripísal na konto 50 úspešných zákrokov.

NHL - výsledky:
Chicago - Boston 3:1 /za hostí Chára 1+0/, Calgary - New York Islanders 2:5, Pittsburgh - Dallas 3:1, Arizona - Vancouver 1:0

01 - Modified: 2024-04-19 05:43:13 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-18 21:21:49 - Feat.: - Title: Slováci v príprave zlyhali. V Nemecku dostali sedem gólov 03 - Modified: 2024-04-18 14:47:23 - Feat.: - Title: Skloniť sa museli bohatšie kluby. Fenomén zo Spiša má vo finále vo veľkú výhodu 04 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 05 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát
19. apríl 2024 09:28