Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.04.2018, 12:10

Nitra ako hlavné mesto bojových športov: Fight of Gladiators v Nitre privíta Terminátora Vémolu

Nitra ako hlavné mesto bojových športov: Fight of Gladiators v Nitre privíta Terminátora Vémolu
Zdroj: Goldfingers

Nitra sa znova stane hlavným mestom bojových športov. 21. apríla sa tu bude konať už tradičný galavečer Fight of Gladiators. Sľubuje nadupanú akciu plnú kvalitných výkonov a drsných súbojov skvelých zápasníkov MMA na čele s neporaziteľným Vémolom.

Akcia Fight of Gladiators, usporiadaná Martinom Minarom už od roku 2012, sa tento rok spojila s najväčšou českou organizáciou XFN. Veľká hviezda MMA Karlos Terminátor Vémola sa tak pod jej hlavičkou postaví do klietky na Slovensku vôbec prvýkrát. Jeho súper je zatiaľ tajný, ale už teraz je jasné, že súboj to bude legendárny, a to nielen kvôli túžbe Vémolu vrátiť sa do najprestížnejšej súťaže UFC.

Martin Minar, organizátor akcie, považuje spojenie s organizáciou XFN za unikátnu príležitosť ponúknuť divákom nezabudnuteľný zážitok: "Každý rok sa snažíme priniesť niečo nové, aby to nebola len taká 'povinná jazda'. Jeden rok je to laserová show, inokedy kvalitný hudobný interpret alebo veľká LED obrazovka ... Tento rok sa po vyjednávaniach naskytla šanca priviesť do Nitry zápasníka s veľkým menom Karlos Vémola. Neváhali sme ani sekundu."

Okrem Vémolu sa do klietky postaví samozrejme aj sám Martin Minar alebo ďalšia ikona bojových športov Michal Lednický. Pre Martina Minara to bude premiéra v umení MMA, doposiaľ sa výhradne venoval brazílskemu Jiu Jitsu. Hlavné hviezdy doplnia aj miestni borci Vojto Barborík alebo Martin Buday. Okrem amatérskych trojminútových "fightov" sa fanúšikovia bojových športov môžu tešiť aj na profesionálne trojkolesové súboje po piatich minútach.

Diváci si iste prídu na svoje a na siedmy ročník Fight of Gladiators, ktorý sa uskutoční 21. apríla 2018 v Mestskej hale v Nitre budú ešte dlho spomínať.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.