TASR/AP

Tomáš Tatar rozhodol o výhre Montrealu v Chicagu

10.12.2018, 06:27
Slovenský reprezentant strelil už 12. gól v sezóne.

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar rozhodol v zámorskej NHL o víťazstve Montrealu na ľade Chicaga 3:2 gólom v 59. minúte. Bol to už jeho 12. presný zásah v sezóne.

Canadiens vyhrali tretí duel za sebou, Blackhawks ťahajú nepríjemnú sériu siedmich prehier.

Ottawa doma prehrala s Bostonom 1:2 po predĺžení. Senators chýbal pre zranenie v dolnej časti tela slovenský obranca Christián Jaroš, za Bruins nedostal šancu v bránke Jaroslav Halák.

Bostonu stále chýba aj zranený obranca Zdeno Chára, resp. Ottawe dlhodobo zranený útočník Marián Gáborík.

výsledky:

St. Louis - Vancouver 1:6, Winnipeg - Philadelphia 7:1, Ottawa - Boston 1:2 pp, Chicago - Montreal 2:3, Anaheim - New Jersey 6:5 pp a sn, Edmonton - Calgary 1:0, Vegas - Dallas 4:2

01 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 02 - Modified: 2024-04-23 07:38:49 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL 03 - Modified: 2024-04-22 05:27:52 - Feat.: - Title: Martin ​Fehérváry strelil prvý gól v play off, Washington prehral na ľade Rangers 04 - Modified: 2024-04-21 08:26:12 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Ramsay urobil v tíme štyri zmeny, Slováci rátajú aj s Tatarom 05 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného
23. apríl 2024 20:29