Reuters

Černák pomohol Tampe dvoma asistenciami, Tatarov Montreal prehral v Toronte

23.05.2021, 07:26
Slovenský útočník Tomáš Tatar odohral za Montreal takmer 11,5 minúty s jedným mínusovým bodom.

Hokejisti Tampay Bay aj vďaka dvom asistenciám slovenského obrancu Erika Černáka zvíťazili v domácom štvrtom zápase 1. kola play off NHL nad Floridou 6:2. Stav semifinále Centrálnej divízie je už 3:1 pre Lightning.

V drese obhajcu Stanleyho pohára sa prezentoval Alexander Killorn bilanciou 2+2, Nikita Kučerov si pripísal štyri body za gól a tri asistencie, v tretej tretine sa však zranil. Černák odohral vyše 19 minút a mal aj dva plusové body, tri strely na bránku a dve trestné minúty.

V druhom stretnutí semifinále Severnej divízie triumfovalo Toronto na vlastnom ľade nad Montrealom 5:1 a stav série vyrovnalo na 1:1. Slovenský útočník Tomáš Tatar odohral za hostí takmer 11,5 minúty s jedným mínusovým bodom. Vo Východnej divízii si New York Islanders poradil s Pittsburghom 4:1 a sériu vyrovnal na 2:2. Už 3:1 na zápasy vedie v Západnej divízii Vegas nad Minnesotou po triumfe na ľade súpera 4:0.

/stav série: 1:1/

01 - Modified: 2024-04-19 05:43:13 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-18 21:21:49 - Feat.: - Title: Slováci v príprave zlyhali. V Nemecku dostali sedem gólov 03 - Modified: 2024-04-18 14:47:23 - Feat.: - Title: Skloniť sa museli bohatšie kluby. Fenomén zo Spiša má vo finále vo veľkú výhodu 04 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 05 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát
19. apríl 2024 14:07