Hamšíkov Neapol vyhral v Livorne, neprehral už 14. zápas

24.01.2010, 16:55
Futbalisti SSC Neapol zvíťazili v nedeľňajšom zápase talianskej Serie A v Livorne 2:0. Mužstvo so slovenským reprezentantom Markom Hamšíkom v zostave tak neprehralo už 14. ligový zápas v rade.

Hamšík za hostí hral do 81. minúty, ale gólovo sa v dueli 21. kola nepresadil. Prvý gól diváci videli v nadstavenom čase prvého polčasu, keď sa z voleja pekne trafil taliansky stredopoliar Christian Maggio. Keď sa tesne pred koncom Neapol dostal do šance, strelu Lucu Cigariniho zastavil brankár Alfonso de Lucia rukou mimo pokutového územia, za čo videl červenú kartu. Keďže Livorno v tom čase už nemohlo striedať, do bránky išiel hráč z poľa. Situáciu využil Cigarini, ktorý v nadstavenom čase po priamom kope zvýšil na konečných 2:0.

Sumáre - 21. kolo:
Bologna - Bari 2:1 (0:1)
Góly: 54. a 72. Gimenez - 39. Barreto.

FC Janov - Atalanta 2:0 (2:0)
Góly: 18. Palacio, 42. Crespo.

Udinese - Sampdoria Janov 2:3 (2:1)
Góly: 7. Di Natale (11m), 44. Isla - 27. Pazzini (11m), 57. Pozzi, 71. Semioli.

Siena - Cagliari 1:1 (0:0)
Góly: 78. Calaio - 81. Matri (11m). ČK: 79. Cribari - 62. Larrivey.

Lazio Rím - Chievo Verona 1:1 (1:0)
Góly: 18. Stendardo - 77. Pellisier.

Palermo - Fiorentina 3:0 (2:0)
Góly: 28. a 37. Hernandez, 58. Budan.

Livorno Calcio - SSC Neapol 0:2 (0:1)
Góly: 45. Maggio, 90. Cigarini. ČK: 89. De Lucia (Livorno).
/M. Hamšík hral do 81. minúty (Neapol)/

01 - Modified: 2024-04-19 12:54:06 - Feat.: - Title: Približne 30 osôb utrpelo zranenia pri náraze trajektu v Neapole 02 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 03 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 04 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 05 - Modified: 2024-04-13 13:47:12 - Feat.: - Title: Slovenský brankár Dúbravka s piatym čistým kontom, Newcastle nedal šancu Tottenhamu
20. apríl 2024 18:11