Škrtel znova hviezdil. Cardiffu strelil dva góly

22.03.2014, 17:08
redred

Slovenský obranca Martin Škrtel znova zahviezdil v drese Liverpoolu. Cardiffu strelil dva góly z celkovo šiestich gólov svojho tímu.

FC Liverpool, s Martinom Škrtelom v základnej zostave, zvíťazil na ihrisku Cardiffu 6:3. Slovenský reprezentačný stopér bol jedným z hlavných strojcov výhry "The Reds", keď si na svoje konto pripísal dva presné zásahy. Domáci sa ujali vedenia už v 9. minúte zásluhou Jordona Mutcha. Hostia vyrovnali v 16. minúte zásluhou najlepšieho strelca tímu Luisa Suareza. Cardiff sa však o 11 minút neskôr opäť dostal do vedenia, keď sa strelecky presadil Fraizer Campbell. Slovenský reprezentačný stopér sa gólovo presadil v závere prvého polčasu, keď center Coutinha poslal ľavou nohou z hranice malého vápna do siete domácich a vyrovnal stav zápasu na 2:2. V 54. minúte sa Martin Škrtel gólovo presadil druhýkrát, keď po rohovom kope Coutinha poslal hlavou loptu presne k pravej žrdi brankára Marshalla. V 60. minúte Luis Suarez zvýšil vedenie hostí na 4:2 a v 75. minúte pridal piaty gól Liverpoolu Daniel Sturridge. V závere svojim druhým presným zásahom v zápase Mutch znížil na 3:5, ale gólovú bodku dal v šiestej minúte nadstaveného času tretím gólom v zápase a 28. v sezóne Luis Suarez.

Prvý gól Škrtela

Druhý gól Škrtela

01 - Modified: 2006-03-08 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Pixar zaznamenal najúspešnejší rok
01 - Modified: 2023-11-03 09:12:11 - Feat.: - Title: Známemu liverpoolskemu futbalistovi uniesli otca. Stovky protestujúcich žiadajú jeho prepustenie 02 - Modified: 2023-07-30 11:46:05 - Feat.: - Title: Liverpool sa obliekol do dúhových farieb. Pride na podporu Ukrajiny navštívili tisíce ľudí 03 - Modified: 2023-07-29 15:50:49 - Feat.: - Title: Vojna sa ešte neskončila. V Liverpoole sa konal pochod Pride venovaný Kyjevu 04 - Modified: 2022-09-27 19:22:19 - Feat.: - Title: HN24: Eurovízia 2023 sa uskutoční v Glasgowe alebo v Liverpoole 05 - Modified: 2022-05-28 22:11:17 - Feat.: - Title: Finále Ligy majstrov 2021/2022: Real Madrid zdolal vo finále Liverpool 1:0
20. apríl 2024 10:04