Hamšík pomohol Neapolu k výhre. Prispel na víťazný gól

19.05.2015, 07:51

Futbalisti SSC Neapol vedení slovenským kapitánom Marekom Hamšíkom zvíťazili v pondelňajšej dohrávke 36. kola talianskej Serie A nad zostupujúcou Cesenou tesne 3:2 a udržali sa tak v hre o miestenku do Ligy majstrov. Na Lazio Rím, ktoré si drží tretiu priečku zaručujúcu štart v kvalifikácii LM, strácajú "Partenopei" dve kolá pred koncom sezóny tri body.

Na víťazstve SSC mal leví podiel Belgičan Dries Mertens, ktorý strelil dva góly domácich. Pred druhým víťazným zásahom v 57. minúte mu loptu v šestnástke priťukol Marek Hamšík. Slovenský stredopoliar hral do 83. minúty, keď ho na trávniku vystriedal Lorenzo Insigne.

Serie A - 36. kolo:

SSC Neapol - AC Cesena 3:2 (2:2)

Góly: 19. a 57. Mertens, 20. Gabbiadini - 15. a 45.+2 Defrel, 30.000 divákov.

/M. Hamšík (Neapol) hral do 83. min/

01 - Modified: 2007-06-05 11:58:43 - Feat.: 0 - Title: Lucie Králová novou tiskovou mluvčí CzechInvestu
01 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 02 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 03 - Modified: 2024-04-13 13:47:12 - Feat.: - Title: Slovenský brankár Dúbravka s piatym čistým kontom, Newcastle nedal šancu Tottenhamu 04 - Modified: 2024-04-13 07:47:39 - Feat.: - Title: VIDEO Fanúšik v Saudskej Arábii zbičoval futbalistu. Po prehratom zápase mu spôsobil poriadne rany na chrbte 05 - Modified: 2024-04-08 08:56:57 - Feat.: - Title: V Neapole podnikli rozsiahlu raziu proti falšovateľom peňazí
16. apríl 2024 13:36