Detroit bez chorého Tatara prehral

21.01.2016, 06:43

Hokejisti Detroitu Red Wings prehrali v zápase zámorskej NHL v noci na štvrtok v domácej Joe Louis Arene so St. Louis Blues 1:2. Slovenský útočník domácich Tomáš Jurčo sa bodovo nepresadil, odohral takmer 10 minút, zaznamenal jeden mínusový bod a dve trestné minúty. Jeho krajan a spoluhráč Tomáš Tatar pre chorobu nehral, v zostave ho nahradil Joakim Andersson.

výsledky:

Detroit - St. Louis 1:2, Colorado - Buffalo 2:1, Anaheim - Minnesota 3:1

01 - Modified: 2008-01-14 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Ocenenie nášho redaktora
01 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 03 - Modified: 2024-03-08 13:47:14 - Feat.: - Title: Trend sa pomaly otáča, v NHL pribudol ďalší Slovák. Budúcnosť môže byť svetlá, hovorí kouč juniorov 04 - Modified: 2024-03-08 06:16:26 - Feat.: - Title: V NHL nastúpil ďalší Slovák. Vo veku 27 rokov zažil premiéru Patrik Koch 05 - Modified: 2024-03-05 08:39:10 - Feat.: - Title: Trosky vystreľovali do vzduchu. Viacero výbuchov a požiar zasiahli predmestie na severe Detroitu
20. apríl 2024 14:48