jurco_tasr_ap

Jurčo v noci skóroval, Detroitu to ale k výhre nepomohlo

19.02.2016, 07:05

Zo slovenských hokejistov sa v noci na piatok v zámorskej NHL bodovo presadil iba Tomáš Jurčo. Jeho gól však nezabránil prehre Detroitu v Pittsburghu 3:6. Jurčo strávil na ľade viac ako 11 minút a vyhlásili ho za druhú hviezdu zápasu.

Jeho spoluhráč Tomáš Tatar odohral vyše 12 minút a na konto si pripísal mínusku. New York Islanders bez slovenského brankára Jaroslava Haláka prehrali s Washingtonom 2:3 po predĺžení.

Výsledky:

NY Islanders - Washington 2:3 pp, Pittsburgh - Detroit 6:3 /za hostí Jurčo 1+0/, Florida - San Jose 1:2 pp a sn, Ottawa - Carolina 4:2, Tampa Bay - Winnipeg 6:5 pp a sn, Toronto - NY Rangers 2:4, Nashville - Boston 2:0, St. Louis - Los Angeles 2:1 pp, Arizona- Dallas 6:3, Edmonton - Minnesota 2:5, Vancouver - Anaheim 2:5

01 - Modified: 2024-04-16 06:00:21 - Feat.: - Title: Černák skóroval, no Tampa podľahla Buffalu. Islanders si zaistili miestenku v play off 02 - Modified: 2024-04-13 05:10:18 - Feat.: - Title: Hokejisti Vegas spečatili postup do play off NHL, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames 03 - Modified: 2024-04-10 13:06:24 - Feat.: - Title: Slafkovského súčasná forma je prísľub aj pre národný tím. Ukazuje, že má schopnosti byť líder, tvrdí Bartovič 04 - Modified: 2024-04-10 09:00:00 - Feat.: - Title: VIDEO Neuveriteľný Slafkovský sa odtrhol z reťaze. Strelil svoj prvý hetrik v NHL a naďalej prepisuje tímové rekordy 05 - Modified: 2024-04-10 05:33:11 - Feat.: - Title: VIDEO: Slafkovský strelil prvý hetrik v NHL, jeho tím suverénne triumfoval. Černák si pripísal asistenciu
16. apríl 2024 20:28