StoryEditor

MS vo futbale

22.05.2002, 00:00

Vrchní predstavitelia Kórejskej republiky včera opäť varovali odbory pred plánovanými štrajkami v čase konania nastávajúcich MS. Najsilnejšie odborové zväzy hrozia štrajkmi v kľúčových priemyselných odvetviach, čím si chcú vydobyť zvýšenie miezd, skrátenie pracovného času a zastavenie privatizácie štátnych podnikov. (SITA)
Organizátori MS včera potvrdili, že v distribúcii vstupeniek sa vyskytli problémy. Japonský organizačný výbor oznámil, že 200-tisíc vstupeniek pre zápasy v Japonsku nebolo do miest predaja doručených do konca minulého týždňa. Rovnaké problémy majú aj spoluorganizátori z Kórejskej republiky. (TASR)
Belgickí reprezentanti Marc Wilmots a Mbo Mpenza, ktorí sa zranili v sobotu v priateľskom medzištátnom stretnutí na pôde Francúzska, sa opäť zapojili do tréningového procesu. Belgická výprava odlieta do dejiska MS zajtra. (TASR)
Ruskí futbaloví reprezentanti napokon poletia do dejiska svetového šampionátu priamo luxusným lietadlom typu Il-62. Tieto stroje ruskej výroby majú zakázaný prelet, napríklad, nad krajinami Európskej únie, keďže nespĺňajú prísne limity hladiny hluku. (SITA)

20. máj 2022 00:50