Nad Tatrou sa blýska, ďalšia sprcha pre Slovensko. Pozrite si ohlasy médií po krutej prehre

11.05.2016, 19:20
Pozrite si ohlasy médií po druhej prehre Slovákov na svetovom šampionáte v Rusku.

Po prehre 2:4 proti Bielorusku má slovenská hokejová reprezentácia na majstrovstvách sveta v Rusku na svojom konte v základnej skupine šesť bodov.

Zverenci trénera Zdena Cígera si tak výrazne skomplikovali cestu do štvrťfinále. Najbližší zápas odohráme v sobotu od 19.15 hod. proti veľkému favoritovi, hokejistom Kanady.

Presball.by
Po prehratých zápasoch s favoritmi skupiny prišiel čas na súboje so slabšími hráčmi. V tomto zmysle bolo víťazstvo nad Slovenskom strategicky dôležité pre postup do štvrťfinále. Bielorusi po dvoch slabých tretinách vyhrali vďaka nasadeniu v tretej tretine.

By.tribuna.com
Bielorusi od začiatku hrali mdlo, pomaly korčulovali a málo útočili. V tretej tretine predviedli veľkolepý comeback, Slovákov zatlačili do obrany, neuspojili sa s remízou a vyhrali 4:2.

Sport.tut.by
Bieloruskí hokejisti predviedli víťazstvo vôle nad Slovákmi. Po slabšom úvode sa Bielorusom podarilo znížiť a keď vyrovnali, boli nezastaviteľní. Víťazstvo nám dáva reálnu šancu na postup do štvrťfinále, čo však treba v potvrdiť v piatok proti Nemcom.

Idnes.cz
Slovenské trable. Stratený duel s Bielorusmi a cesta ďalej sa komplikuje.
Po jednoduchých výhrach nad Maďarskom a Francúzskom zažili slovenskí hokejisti drsný návrat do reality. V utorok podľahli Nemcom 1: 5 a ich pozície v skupine B sa zhoršila po ďalšom kolapse

Isport.cz
Ďalšia sprcha pre Slovensko. Viedlo 2:0, Bielorusi ho porazili 4:2.

lidovky.cz
Nad Tatrou sa blýska. Slováci opäť padli a postup do štvrťfinále sa vzďaľuje. Po "povinných" víťazstvách nad Maďarskom a Francúzskom sa dostávajú slovenskí hokejisti do veľkých problémov. Po debakli 1: 5 od Nemecka prehrali aj s Bieloruskom 2: 4 a ich šance na postup do štvrťfinále dostali vážne trhliny.

iihf.com
Bielorusko šokovalo Slovákov. Bielorusi sa vrátili do hry po tom, čo už prehrávali 0:2. V záverečnej tretine ale štyrmi gólmi otočili zápas.

01 - Modified: 2024-01-10 18:21:06 - Feat.: - Title: Lopušanová zahviezdila na MS. Postarala sa o dôležitú výhru Slovenska 02 - Modified: 2023-10-05 16:32:22 - Feat.: - Title: Slovensko privíta hokejové talenty, bude hostiť MS do 18 rokov 03 - Modified: 2023-08-02 15:30:04 - Feat.: - Title: Ukrajinci sa pred majstrovstvami sveta budú pripravovať na Slovensku, atlétov ubytujú v Banskej Bystrici 04 - Modified: 2023-05-12 18:10:36 - Feat.: - Title: Ramsay tušil, že to bude divoké, Chromiakov dal gól v zápse na MS proti Čechom pred rodičmi 05 - Modified: 2023-04-20 19:53:50 - Feat.: - Title: Mladí Slováci začali MS víťazstvom. Po dráme porazili Česko
25. apríl 2024 08:29