Horváth šiesty na Dutch Open

04.11.2002, 23:00

Slovenský reprezentant Jaroslav Horváth sa na otvorených majstrovstvách Holandska profesionálov v kulturistike Dutch Open v Amsterdame prebojoval do finále a v silnej konkurencii 18 pretekárov obsadil 6. miesto. "To, že som sa dostal do finále, je super výsledok," skonštatoval 31-ročný Košičan, pre ktorého bola amsterdamská súťaž dotovaná sumou 30 000 dolárov siedmou v profesionálnej kariére. Horváthovým najlepším umiestnením na profiokruhu je zatiaľ 3. miesto na Australian Pro Invitational 2002.
Prvenstvo si v Amsterdame vybojoval pätnásobný víťaz prestížnej súťaže Mr. Olympia Ronnie Coleman z USA, na ďalších miestach skončili jeho krajania Chris Cormier a Dexter Jackson.

18. apríl 2024 13:14