Cristiano Ronaldo strelil 110. a 111. gól za národné mužstvo.Reuters

Ronaldo ďalej prekonáva rekord za rekordom

03.09.2021, 00:00
Je najlepším strelcom Ligy majstrov, dal najviac gólov na európskych šampionátoch. A od stredy je futbalový fenomén Cristiano Ronaldo aj kanonierom kanonierov v reprezentačných zápasoch.

Portugalsko v kvalifikácii o postup na majstrovstvá sveta 2022 v Katare smerovalo k domácej porážke s Írskom, chýbalo desať minút do konca, ale Ronaldo sa odmietal vzdať. „Veril som, že to ešte zlomíme. Aj preto som hecoval fanúšikov, žiadal ich o podporu,“ opisoval svoje divoká gestá. V 89. minúte hlavou vyrovnal.

V šiestej minúte nastavenia hlavičkoval na 2:1, vyzliekol si dres a bežal sa radovať. „To je jednoducho Ronaldo. Taký bol vždy. Keď sa tímu nedarí, výnimoční hráči vždy prídu s riešením,“...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 02 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 03 - Modified: 2024-04-13 13:47:12 - Feat.: - Title: Slovenský brankár Dúbravka s piatym čistým kontom, Newcastle nedal šancu Tottenhamu 04 - Modified: 2024-04-13 07:47:39 - Feat.: - Title: VIDEO Fanúšik v Saudskej Arábii zbičoval futbalistu. Po prehratom zápase mu spôsobil poriadne rany na chrbte 05 - Modified: 2024-04-10 05:33:11 - Feat.: - Title: VIDEO: Slafkovský strelil prvý hetrik v NHL, jeho tím suverénne triumfoval. Černák si pripísal asistenciu
16. apríl 2024 14:47