Prípravný basketbalový zápas Slovensko - MacedónskoTASR/P. Neubauer

Zápas našich basketbalistov v Bratislave museli prerušiť. Hosťujúci hráč chcel inzultovať rozhodcu

12.07.2017, 18:02

Stredajší prípravný zápas medzi basketbalovými reprezentáciami domáceho Slovenska a Macedónska predčasne ukončili v piatej minúte tretej štvrtiny za stavu 54:58 pre pokus o inzultáciu.

Macedónsky hráč Aleksandar Kostovski sa pokúsil inzultovať jedného z rozhodcov, trojica arbitrov sa okamžite rozhodla stretnutie predčasne ukončiť.

01 - Modified: 2024-02-15 15:13:35 - Feat.: - Title: Rekonštrukcia za milióny eur. Hala, ktorú obľuboval aj Mečiar, má nový šat. Správny impulz pre náš basketbal? 02 - Modified: 2024-02-12 14:23:13 - Feat.: - Title: Škandál v Handlovej: Šéf basketbalu tvrdí, že pokuta by klub zničila. Na kauzu bude dohliadať polícia 03 - Modified: 2023-11-22 15:14:18 - Feat.: - Title: Pokoril ďalšiu nepredstaviteľnú métu. Ikona s prezývkou Vyvolený posúva hranice basketbalovej dokonalosti 04 - Modified: 2023-10-09 13:28:46 - Feat.: - Title: Najlepšia slovenská basketbalistka hrá v Izraeli. Každý deň čakáme na nové správy, hovorí pre HN 05 - Modified: 2023-10-03 13:40:11 - Feat.: - Title: Neochvejná sebadôvera, ale aj správne biznis rozhodnutia. Majetok ikonického Jordana vyráža dych
25. apríl 2024 16:58