Národný futbalový štadión sa predraží. Jeho cena je takmer sto miliónov
Futbalový štadión sa predraží o viac ako 23 miliónov eur.
Futbalový štadión sa predraží o viac ako 23 miliónov eur.
Hlad Číňanov či Indov po prestíži v Európe nám už klope na dvere.
Výstavba novej arény klubu z hlavného mesta zhltla desiatky miliónov eur. Aj napriek tomu však patrí medzi finančne najmenej náročné stánky v Európe.
Pred zápasom sa dostalo oficiálnej rozlúčky s najcennejším dresom triu Martin Škrtel, Tomáš Hubočan a Adam Nemec.
"Každý Slovák by sem mal zavítať, či už kvôli hudbe alebo futbalu,“ povedal líder kapely Jožo Ráž.
Pred samotným duelom bolo na Tehelnom poli veľa k videniu, bohatý sprievodný program zahŕňal množstvo aktivít pre fanúšikov.
Dopravní policajti budú situáciu v cestnej premávke monitorovať a na základe jej vývoja budú pripravení operatívne reagovať.
Za tónov rockovej hymny - skladby Highway to Hell od kapely AC/DC vstúpili na nový a zatiaľ nikým nepokrstený trávnik oba tímy. Slovan prehral v testovacom zápase s Olomoucom 2:3.
Vedľa Národného futbalového štadióna vyrastie luxusný bytový komplex s vyše 330 bytmi.
Premiér sa zúčastní na oficiálnom začatí výstavby Národného futbalového štadióna a poklopaní základného kameňa.