Matovič je excentrická a nepredvídateľná osobnosť, píše nemecký denník. Jeho vláda je veľkým sklamaním
Prešiel rok od volieb, v ktorých suverénne vyhralo Matovičovo OĽaNO, dnes však stráca dôveru voličov.
Prešiel rok od volieb, v ktorých suverénne vyhralo Matovičovo OĽaNO, dnes však stráca dôveru voličov.
„Umierajú tú ľudia, ktorí by nemuseli, keby sme nemali nezodpovednú vládu, ktorá rozhodovala podľa toho, kto má vleky a koho obsesiu treba naplniť,“ tvrdí pre HN Alojz Hlina.
Núdzový stav trvá na Slovensku s prestávkami mesiace a stáva sa čoraz citlivejšou politickou otázkou.
Na začiatku prvej vlny pandémie bol podľa právnika priestor pre skrátené legislatívne konanie, a to pri zákonoch, ktoré boli s pandémiou previazané.
Čo robiť, keď premiér škodí vláde.
Pellegrini dnes kritizoval premiéra Igora Matoviča za prístup k pandémii. Predloží návrh zákona na skrátenie volebného obdobia súčasnej vlády.
Pri zvládaní pandémie podľa Sulíka dochádza k chaotickým situáciám. Myslí si, že rozhodnutia kompetentných orgánov sa menili príliš často.
Premiér sa podľa Fica nevenuje ničomu inému ako kriminalizácii.
Núdzový stav tak platí po novom od 1. októbra na 90 dní.
Bratislavská fabrika aktuálne zamestnáva približne 12-tisíc ľudí. Nová miliardová investícia by mala v podniku zabezpečiť ďalšie tisícky miest.
Robert Fico kritizoval víkendové celoplošné testovanie aj kvalitu antigénových testov.
Keby Sulík v marci podporil Kiskovu stranu v koalícii bez Sme rodina, dnes by mal ľahšiu pozíciu. Napriek priamemu boju o voliča by obe strany mali viac spolupracovať v rámci akejsi demokratickej platformy.
Protestmi chcú odborári vyjadriť nesúhlas s politikou smerom k odborom.
Premiér nám rozpočtom odkazuje, že dobre už bolo.
Smer-SD dal na Ústavný súd podanie vo veci núdzového stavu, ktorý v dôsledku druhej vlny šírenia COVID-19 vyhlásila vláda Igora Matoviča.
Kongresový cestovný ruch bol na Slovensku podľa Hegera dlhodobo zanedbaný, respektíve je aktuálne v "plienkach".