Ako investovať

Ako investovať

Ste plní nápadov nadšenia, motivácie a chute do podnikania. Premýšľate o prerode svojej kreativity a schopností na úroveň vlastnej firmy, chcete sa zbaviť šéfovho nátlaku a nezmyselných príkazov? Môžete využiť niekoľko praktických tipov, ako to docieliť čo najjednoduchšie a najlacnejšie. Zároveň môžete získať aj rad nadštandardných služieb, s ktorými bude podnikanie ekonomickejšie a efektívnejšie.

 Vyberte si spôsob podnikania

Základom úspešného štartu je samozrejmé založenie spoločnosti, ktoré podlieha rôznym legislatívnym povinnostiam a trvá v období dvoch týždňov. To však len za predpokladu, že vám všetko zrealizuje odborník so skúsenosťami. V prípade, že by ste si chceli založiť svoju firmu svojpomocne s kreativitou si moc nevystačíte. Znalosť zákonov a právnych postupov, ktorými sa je nutné prebojovať k vlastnému podnikaniu je nevyhnutná a v konečnom dôsledku sa vám to v budúcnosti hodí. Pokiaľ ste si teda úspešne prešli všetkými krokmi, môžete postupovať ďalej.

 Vyhľadajte si vhodné miesto pre vašu firmu

Znamená to nájsť si kancelárske priestory a zabezpečiť vlastné sídlo spoločnosti. Potrebujete k tomu budovu a reprezentatívne priestory, ktoré môžete využívať vo svoj prospech. Prevádzkové náklady za klasický priestor sa dokážu mesačne vyšplhať na niekoľko 100 až 1000 € , v tých väčších mestách je to ale pre začínajúcich podnikateľov jednoducho nepredstaviteľná forma.

Vysoké náklady sa nedajú z malých tržieb pokryť a následkom je rýchly krach. Vyhnúť sa tomu môžete založením sídla spoločnosti, ktoré bude fungovať na báze virtuálnej reality. V niektorých prípadoch vám postačí pripojenie na internet a dobrá batéria v mobile. Kanceláriu máte so sebou vždy a všade.

V okamihu, keď vlastníte svoju spoločnosť a rozbiehate sľubný biznis, nevidíme dôvod, prečo by ste nemali využiť aj služby z bohatého produktového portfólia uvedeného sídla.Je to virtuálna kancelária, ktorú si prenajímate len z pohľadu administratívnych náležitostí, nie fyzicky, aj keď je to samozrejme možné tiež. Výhodou registračného sídla je vysoká prestíž, ktorú v posledných rokoch využíva čoraz viac firiem sťahujúcich sa do hlavnej metropoly Slovenska. Nemusíte sa však ani sťahovať. Kancelária vám je plne k dispozícii z akéhokoľvek miesta na našom území. Užívať si môžete výhody veľkomesta, ktoré služby a produkty vašej firmy dokonale zviditeľnia.

Objavte výhody virtuálnych sídiel

Vaše nové registračné sídlo si zapíšete do obchodného registra a splníte si tým svoju prvú a základnú povinnosť voči štátu. Získate adresu, vďaka ktorej môžete ovplyvňovať budúcu spoluprácu s obchodnými partnermi. Tiež je zvýšená obmedzenosť možnosti návštevy z finančného úradu, vzhľadom na počet firiem v hlavnom meste. Okrem toho je registračné sídlo veľkým benefitom, pretože vám poskytne:

 - virtuálnu kanceláriu s recepciou;

- automatické vybavovanie hovorov;

- evidenciu korešpondencie;

 Pri tomto modernom spôsobe prenájmu sídla spoločnosti sa však môže vaša virtuálna kancelária zhmotniť do podoby iného prenájmu. Môžete to byť plnohodnotne vybavená kancelária a priestory na rokovania s obchodnými partnermi alebo úradmi. Za nízky poplatok získate virtuálnu kanceláriu a možnosť využívať zasadacie miestnosti.

 Aplikujte ich na váš podnik

Na adrese tohto sídla nemusíte byť osobne prítomní. Môžete sa ale spoľahnúť, že na nej budú vždy pracovníci s profesionálnym prístupom, ktorí sa postarajú o preberanie korešpondencie, balíkov a o obsluhu ohlásených aj neohlásených hostí. Podľa dohodnutých podmienok vám vyzdvihnutú poštu a e-mail prepošlú na inú adresu a odkazy vybavia buď osobne, alebo elektronicky. Všetko za minimálny mesačný poplatok, ktorý zostáva nemenný. Toto je maximum výhod, ktoré môžete vo svoj prospech okamžite využiť.

 (pr)

 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.