Hossa v príprave zažiaril, prispel k triumfu gólom a asistenciou

27.09.2015, 09:10

Hokejisti Chicaga zvíťazili v noci na nedeľu v prípravnom zápase pred novou sezónou NHL nad St. Louis 3:1, k čomu prispel slovenský útočník Marián Hossa gólom a asistenciou. V zostave úradujúceho šampióna súťaže dostal priestor aj jeho krajan a obranca Ľubomír Višňovský, ktorý odohral vyše 20 minút.

Gólovo sa okrem Hossu presadil aj krídelník Detroitu Tomáš Tatar. Jeho presný zásah však "červeným krídlam" nestačil, Bostonu podľahli 3:4 po predĺžení. V tíme víťazov chýbal pre zranenie kapitán Zdeno Chára, jeho absencia by však nemala mať dlhé trvanie.

Výsledky prípravných stretnutí NHL:

Pittsburgh - Columbus 2:4, Carolina - New York Islanders 5:3, Edmonton - Minnesota 3:0, Detroit - Boston 3:4 pp (za domácich TATAR 1+0), New Jersey - New York Rangers 3:4, Ottawa - Buffalo 4:6, Toronto - Montreal 0:1, Dallas - Tampa Bay 6:3, Chicago - St. Louis 3:1 (za domácich HOSSA 1+1), San Jose - Anaheim 1:2, Vancouver - Calgary 3:4 pp

01 - Modified: 2007-09-26 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Nové strany na okraji záujmu
01 - Modified: 2024-01-23 13:06:31 - Feat.: - Title: FOTO Nová bizarná atrakcia v Chicagu. Ľudia sa idú zblázniť za potkaňou dierou v chodníku, navštevujú ju davy 02 - Modified: 2024-01-23 06:56:49 - Feat.: - Title: Muž podozrivý zo zabitia ôsmich ľudí na predmestí Chicaga sa zastrelil 03 - Modified: 2023-12-23 07:55:44 - Feat.: - Title: Slafkovský strelil víťazný gól, Montreal zdolal Chicago 04 - Modified: 2023-10-09 10:42:52 - Feat.: - Title: Požiar zničil tisíce budov a zabil stovky ľudí. Ako krava zapálila takmer celé Chicago a spravila z neho hospodársku metropolu 05 - Modified: 2023-10-09 09:21:20 - Feat.: - Title: Scéna ako z apokalyptického filmu. Z oblohy padalo tisíc mŕtvych vtákov, dôvod ťa prekvapí
27. apríl 2024 08:22