Gáboríkov gól prispel k výhre Columbusu

23.10.2013, 07:41
Slovenský hokejový útočník Marián Gáborík prispel gólom k triumfu Columbusu nad New Jersey.

Gáborík prispel jedným gólom k triumfu Columbusu v noci na stredu nad New Jersey 4:1, keď v poslednej minúte spečatil skóre do prázdnej bránky hostí.

"Slovenský" súboj medzi domácou Floridou a Chicagom vyznel lepšie pre hostí Mariána Hossu a Michala Handzuša. Síce vyšli obaja bodovo naprázdno, nakoniec sa tešili z víťazstva 3:2 po predĺžení a nájazdoch. Panter Tomáš Kopecký skončil taktiež bez bodu. Hráči Washingtonu odštartovali päťzápasový trip na súperových klziskách triumfom vo Winnipegu 5:4 pp a sn, keď rozhodujúci nájazd premenil Čech Martin Erat.

Edmonton prehrával na ľade Montrealu po polovici zápasu 0:2, no nakoniec sa tešil z tesnej výhry 4:3. Pre "olejárov" to bol už druhý triumf v rade, no napriek tomu ostali so siedmymi bodmi na predposlednej priečke Západnej konferencie. V bránke domácich dostal pred Petrom Budajom prednosť Carey Price. V stretnutí Toronta s Anaheimom sa zaskvel útočník Phil Kessel, ktorý hetrikom zariadil víťazstvo "javorových listov" 4:2.

01 - Modified: 2005-08-03 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Zvykli sme si
01 - Modified: 2023-04-13 06:09:19 - Feat.: - Title: Kňažko je blízko debutu v NHL, Columbus ho povolal z farmy 02 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 03 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 04 - Modified: 2016-06-05 07:32:20 - Feat.: - Title: San Jose sa vrátilo do boja o Stanley cup 05 - Modified: 2016-06-02 05:37:37 - Feat.: - Title: Pittsburgh ovládol úvod finále NHL. Nad San Jose vedie 2:0
04. máj 2024 17:41