Marián Hossa

Hossa strelil gól a pomohol Chicagu k víťazstvu, Chára sa pobil (video)

19.03.2016, 07:25
V šesťzápasovom programe zámorskej NHL sa v noci na sobotu zo slovenských hokejistov bodovo presadil len Marián Hossa.

Elitný krídelník dopomohol gólom k jasnému triumfu Chicaga na ľade Winnipegu v pomere 4:0 a výrazne sa priblížil k méte 500 presných zásahov. Aktuálne ich má na konte 498. Na strane Jets nastúpil proti svojmu bývalému klubu Marko Daňo, do štatistík si však pripísal len ďalšiu mínusku. Richard Pánik v drese "jastrabov" nebodoval.

Boston nezvládol druhý zápas za sebou a v Anaheime prehral 0:4. Slovenský obranca Zdeno Chára zaznamenal mínusový bod a sedem trestných minút, keď sa 48. minúte pobil s Claytonom Stonerom. Súboj však neustál a skončil prvý na ľade.

výsledky:

Buffalo - Ottawa 3:1, Washington - Nashville 4:1, Winnipeg - Chicago 0:4 (HOSSA za hostí 1+0), Calgary - Colorado 3:4 pp a sn, Edmonton - Vancouver 2:0, Anaheim - Boston 4:0

01 - Modified: 2024-05-15 21:45:30 - Feat.: - Title: Kontrolované víťazstvo. Presilovky nám proti Poliakom nešli, teší však čisté konto i gól prvej formácie 02 - Modified: 2024-05-15 18:45:09 - Feat.: - Title: Slováci hrajú proti Poľsku v rovnakej zostave ako s USA 03 - Modified: 2024-05-15 11:58:01 - Feat.: - Title: Slovenský tréner Poľska pre HN: Varšava nemá ani tím, hokej sa tu dostane do športových správ raz za mesiac 04 - Modified: 2024-05-14 12:45:16 - Feat.: - Title: Slováci zdolali top favorita. Kvalitou to bol duel NHL, dokázali sme sa vyrovnať s dôrazom Američanov 05 - Modified: 2024-05-13 13:02:26 - Feat.: - Title: Slafkovský je na šampionáte vo svojom živle. Jeho úlohy sú jasné, píšu Česi
16. máj 2024 01:44