Chára sa po zranení vrátil na ľad. A jeho Boston porazil Floridu

06.12.2016, 06:10

Hokejisti Bostonu zvíťazili v noci na utorok v zámorskej NHL nad Floridou 4:3 po predĺžení. Bruins nastúpili v zostave už aj s uzdraveným kapitánom Zdenom Chárom, ktorý vynechal predchádzajúcich šesť duelov pre zranenie v dolnej časti tela.

Slovenský obranca odohral v domácom drese takmer 24 minút, mal jednu strelu na bránku, mínusový bod a rozdal aj tri bodyčeky.

Stretnutie bohaté na góly videli diváci v Pittsburghu, kde Penguins zdolali Ottawu 8:5. Hetrikom sa za domácich blysol Bryan Rust.

NHL - výsledky:

Boston - Florida 4:3 pp, Columbus - Arizona 4:1, Pittsburgh - Ottawa 8:5, Washington - Buffalo 3:2 pp

01 - Modified: 2024-04-26 08:26:39 - Feat.: - Title: Černák si pripísal asistenciu, no Tampa je na pokraji vyradenia 02 - Modified: 2024-04-26 09:39:49 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 03 - Modified: 2024-04-26 09:39:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 04 - Modified: 2024-04-26 09:38:42 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 05 - Modified: 2024-04-26 09:42:27 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL
27. apríl 2024 01:41